Prodej pozemku, 7920 m2, Řevnice

Cena na vyžádání v kanceláři | kontakty

Prodej pozemku pro bydlení, 7920 m2, Řevnice

Nabízíme mimořádnou příležitost získat stavební pozemky v Řevnicích s komunikací a inženýrskými sítěmi na okraji pozemku. Pozice pozemků je na mírně svažité louce s krásným výhledem, nacházejí se nad řekou Berounkou mezi ulicemi Karlštejnská a Chodská, které jsou již zastavěné.
Nabídka zahrnuje:
1) Pozemek p.č. 2824 o výměře 7.920 m2, který je v severní části vhodný pro výstavbu 6 rodinných domů (pozemky jsou o výměře 810 m2, 808 m2, 809 m2, 815 m2, 817 m2 a 817 m2), přímo navazuje na ulici Čajkovského; pozemky vhodné k výstavbě se nachází mimo záplavovou zónu - lze si ověřit na Stavebním úřadu Řevnice nebo u vodohospodářů. Je zpracován projekt pro rozdělení pozemků a umístění technické infrastruktury a probíhá inženýring, který je v pokročilé fázi.
2) Pozemky p.č. 2835 a p.č. 2836 s projektem na příjezdovou komunikaci – probíhá inženýring, který je v pokročilé fázi. Investor po výstavbě komunikaci a technickou infrastrukturu na základě smlouvy předá bezplatně městu. Smlouva s městem je již vyjednána.
3) Pozemek p.č. 2823 o výměře 12.432 m2 navazující na zahrady stavebního pozemku p.č. 2824 a zajišťující hezký výhled z nově postavených rodinných domů směrem k řece. Pozemek je nabízen jako bonus - nelze na něm stavět ani ho nelze oplotit (je zařazen do záplavové oblasti). Jde o velký pozemek, který lze využít k rodinným domům jako komunitní prostor či volná zahrada, relaxační prostor, zázemí pro větší sousedské akce. Výhodou je, že pod touto bonusovou loukou se nachází ještě široký pás zeleně a další zastavěná ulice Karlštejnská, která louku dělí od Berounky.

Rozsah připravenosti projektu:
- projektová dokumentace pro změnu stavebního povolení pro výstavbu komunikace a veřejného osvětlení,
- projektová dokumentace pro vydání územního rozhodnutí na rozdělení pozemků pro výstavbu a umístění technické infrastruktury (inženýrských sítí),
- smlouva o územním rozvoji s městem Řevnice, stanovující podmínky napojení projektu na veřejnou infrastrukturu
- smlouva na zajištění odkupu pozemku p.č. 2877/12, v němž musí být vedeny části inženýrských sítí

Město Řevnice je velmi oblíbeným místem k bydlení i rekreaci, díky dobrému spojení do Prahy a zároveň blízkosti k přírodě a sportům, je zde výborné zázemí pro rodiny s dětmi, oblíbené jsou i zdejší kulturní a společenské akce, lesní divadlo, spousta hřišť, restaurací a sportovišť, samozřejmě také kompletní občanská vybavenost - doprava, obchody a služby.
Zájemcům ráda pošlu podrobné výkresy ve formátu PDF. Pokud Vás tato nabídka zaujala, napište prosím email a ráda odpovím na Vaše další dotazy, zajistím schůzku a dodám veškeré požadované informace, potřebné k Vašemu rozhodnutí.
Číslo zakázky: 218-NP05686
Město: Řevnice
Celková plocha: 7920 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Pavla Brychtová

Brychtová Pavla


 
Tel. na makléře:
+420 602 377 792

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?