Prodej pozemku, 1133 m2, Rožďalovice

2 390 000 czk / za nemovitost
Cena včetně právního servisu a provize RK. V případě většího počtu zájemců, si vyhrazujeme právo uspořádat aukci a vybrat nejvýhodnější nabídku.

Prodej pozemku pro bydlení, 1133 m2, Rožďalovice

Rovinatý pozemek určený pro výstavbu rodinného domu, ležícího ve Středočeském kraji, v okrese Nymburk, v obci Podlužany - Rožďalovice.

Jedná se o prodej dvou přímo sousedících pozemků o celkové ploše 1.133 m², které jsou dle územního plánu určeny k výstavbě rodinného bydlení. Veškeré přípojky jsou na hranici (elektřina, kanalizace, vodovod, plyn).

Další velkou výhodou ( kterou ocení každý stavebník ) je, že ve městě Rožďalovice, které jsou vzdáleny necelé 2 km, je betonárna, pila, stavebniny, truhlárna a další, což zajistí výrazné ušetření času a nákladů na dopravu při výstavbě domu.

Pozemky jsou situovány v klidné lokalitě obce Podlužany, která spadá pod město Rožďalovice Město nabízí bohatou občanskou vybavenost a to supermarket, poštu, čerpací stanici, bankomat, školu, školku, zdravotnické zařízení (praktik, pediatr a zubař), cukrárna a další.

Autem je v dojezdovém času cca 20 min vzdáleno okresní město Nymburk, Poděbrady a nájezd na D11 ( Praha Černý most cca 40 min) a kolem 30 minut do Mladé Boleslavi nebo Jičína. Přímo v obci Podlužany jezdí autobusový spoj do Rožďalovic a do Poděbrad. Vlakové zastávky se nacházejí v Rožďalovicích a Viničné Lhotě, obě na trati regionálního významu Nymburk – Jičín, které jezdí v hodinovém intervalu.

Ideální pro rodinu, která hledá klidné místo pro stavbu domu, které bude blízko přírody. Oblast na rozhraní středního Polabí a Českého ráje, je známa svoji četností rybníků a Ptačí oblastí. Milovníci přírody si zde přijdou na své při procházkách kolem Řožďalovických rybníků, které jsou upraveny jako naučné poznávací stezky.

Inf.: Na pozemku jeho majitel prozatím hospodaří.

Další informace vám ráda poskytnu.
Číslo zakázky: 059-NP06933
Město: Rožďalovice
Celková plocha: 1133 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Garáž: Ne
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta, Supermarket, Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Martina Horáková

Horáková Martina


 
Tel. na makléře:
+420 602 300 791

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?