Prodej pozemku, 830 m2, Roztoky

12 000 000 czk / za nemovitost

Prodej pozemku pro bydlení, 830 m2, Roztoky

Velmi hezký stavební pozemek v městě Roztoky, jen několik kilometrů za hranicí Prahy 6, s vynikajícím dopravním spojením do Prahy.

Pozemek pravidelného tvaru je mírně svažitý a leží v klidné rezidenční části města plné zeleně, na hranici s krásnou přírodou. Na pozemek jsou vyvedeny přípojky veškerých inženýrských sítí – elektřiny, plynu, vody a kanalizace.

Roztoky jsou velmi příjemným místem pro život. Kromě hezké přírody v okolí zde nalezneme velmi rozsáhlou občanskou vybavenost – školy, školky, zdravotní zařízení, obecní úřad, poštu, knihovnu, nákupní centrum, supermarket, restaurace, kavárny, pekárnu, aj. Město žije bohatým společenským životem a aktivně zde funguje několik sportovních klubů, zájmových sdružení a spolků.

Výborná je dopravní dostupnost do Prahy - pouhých 200 m od pozemku je zastávka autobusu, ze které dojedete za 5 minut na vlakové nádraží Roztoky a dále buď vlakem již za 15 minut na Masarykovo nádraží, nebo busem za 12 minut ke stanici metra A - Dejvická!

Cena pozemků v dlouhodobém horizontu stále roste. Využijte úrokových sazeb nižších než je inflace k investici do pozemku, která patří k výnosným a velmi bezpečným investicím. Hypotéku Vám zdarma pomohou vyřídit naši hypoteční specialisté. V případě více zájemců může být upřednostněna výhodnější nabídka.
Číslo zakázky: 205-NP08762
Město: Roztoky
Celková plocha: 830 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta, Supermarket, Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Radek Karnold

Karnold Radek


 
Tel. na makléře:
+420 603 755 700

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?