Prodej pozemku, 987 m2, Senohraby

7 470 000 czk / za nemovitost

Prodej pozemku pro bydlení, 987 m2, Senohraby

Hledáte pozemek pro výstavbu svého vysněného domu? Rádi byste bydleli v klidné obci s dobrou dostupností do Prahy? Nebo čekáte na investiční příležitost? Pak už nehledejte, a nečekejte, jelikož tato nabídka je právě pro Vás!

Nabízíme exkluzivně k prodeji poslední volný stavební pozemek o výměře 987 m2, který leží v zástavbě rodinných domů ve staré části obce Senohraby. Senohraby u Benešova jsou krásné místo pro život v přírodě a blízko hlavního města. Pozemek je určený ke stavbě rodinného domu, okolní zástavba se už nebude měnit a pokud si chcete postavit svůj dům snů, toto je vaše životní investice do sebe.

Dopravní spojení zajištěno třemi autobusovými linkami k vlaku, kde je velice dobrý spoj na Hlavní nádraží Praha. Autem jste v Benešově za 15 min, v centru Prahy do 30 min.

Zasloužíte si žít v krásném, tichém prostředí obklopené vzrostlými stromy, kde na podzim můžete sbírat ořechy a v létě výborné zralé třešně. Není potřeba již sázet nové stromy, pouze postavit dům a žít svůj vysněný život na místě s čistým vzduchem a příjemnými sousedy. Krásnou procházkou od pozemku se dostane k řece Sázavě, kde si můžete dát v létě v Baštírně zmrzlinu, vykoupat se na plovárně Senohraby, projet se přívozem nebo si vyjít na zříceninu Hláska.

V okrese Praha-východ je jeden z nejznámějších hotelů, Hotel S.E.N. , který se nachází 5 minut pěšky od pozemku. V hotelu je nové Wellness centrum INFINIT S.E.N., které je jedno z nejlepších.

V okolí zahrady je veškerá občanská vybavenost včetně pošty, školky, školy, restaurace, obchodu a nádraží. Za 5 minut jste autem na D1 a za 15 minut na Chodově. Vlak z Benešova jezdí velice často. Senohraby jsou jednou z nejlepších míst pro život nedaleko velkoměsta.

K pozemku náleží 1/3 cesty, 682 m2. Na pozemku jsou inženýrské sítě. Kanalizaci je potřeba připojit z cesty, která je ve vašem budoucím vlastnictví. Elekřina a voda jsou na pozemku. Od října 2022 je platný nový územní plán obce a tento pozemek splňuje všechny podmínky.

Zaujala Vás nabídka? Máte dotazy? Neváhejte se na mě obrátit - ráda Vám na všechno odpovím, sdělím více informací, a můžeme se společně domluvit na termínu našeho setkání.
Číslo zakázky: 024-NP05689
Město: Senohraby
Celková plocha: 987 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Voda: Dálkový vodovod, Studna
Odpad: Kanalizace
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta, Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Martina Jandásková

Jandásková Martina


 
Tel. na makléře:
+420 775 072 784

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?