Prodej pozemku, 1299 m2, Spálené Poříčí

2 296 000 czk / za nemovitost

Prodej pozemku pro bydlení, 1299 m2, Spálené Poříčí

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme prodej stavebního pozemku v obci Hořehledy. Celková výměra pozemku je 1299 m2 a tvoří ho dvě parcely. Na stavební parcele o výměře 371 m2 stojí dům, který je v havarijním stavu a nelze ho obývat. Lze ho ale využít pro získání dotace OPRAV DŮM PO BABIČCE ( viz. Závazné pokyny pro žadatele a příjemce podpory v podprogramu Nová zelená úsporám, bod 2.2 c). Druhá parcela je zahrada o výměře 928 m2. Jsou na ni vzrostlé stromy, ale posledních několik let není udržovaná.
Dům je připojen k elektrické síti. Na pozemku je studna. Vodovod i plynovod vedou v komunikaci před pozemkem.
Do 3 let by měla být v obci realizovaná kanalizace obecní a již je podepsaný souhlas s přípojkou na tuto kanalizaci. Nyní je na pozemku septik.
Dle územního plánu je plocha pozemku vedena jako stávající venkovská obytná s hlavním využitím bydlení v rodinných domech a hospodářských usedlostech.
Hořehledy leží v okrese Plzeň – jih. V okolí je krásná příroda – za 7 minut jste na začátku CHKO Brdy a můžete se vydat na vrchol Kokšín nebo se projít k rybníku Hamr, od kterého vede naučná stezka „Za mlynáři od Bradavy“ až do Spáleného Poříčí. A pokud rádi hrajete golf, přímo ve vesnici je 9jamkové hřiště.
V obci je mateřská škola. Další občanská vybavenost je ve 4 km vzdáleném Spáleném Poříčí.
Číslo zakázky: 218-NP05403
Město: Spálené Poříčí
Celková plocha: 1299 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Garáž: Ne
Voda: Studna
Odpad: Septik
Občanská vybavenost: Školka
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Miroslava Novotná

Novotná Miroslava


 
Tel. na makléře:
+420 606 151 248

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?