Prodej pozemku, 27971 m2, Starý Kolín

Cena na vyžádání v kanceláři | kontakty

Prodej pozemku pro bydlení, 27971 m2, Starý Kolín

Nabízíme k prodeji developerský projekt s uceleným souborem pozemků o celkové výměře 27 971 m2 ve Starém Kolíně, které jsou územním plánem obce určeny k výstavbě rodinných domů. Zastavitelná část pozemků má výměru cca 20 500 m2, zbývající části pozemků jsou předurčeny plnit funkci biokoridoru kolem železniční trati, vizuálně odstíněné protihlukovou stěnou. Stávající majitel zainvestoval do zpracování atraktivní architektonické studie zástavby lokality 22 rodinnými domy a dokumentace pro návazné územní rozhodnutí. Územní řízení bude zahájeno v průběhu měsíce března 2024. Pozemky jsou dotčeny vedením VN 22kV. V této záležitosti byla zpracována projektová dokumentace pro přeložku VN a v únoru 2024 bylo vydáno povolení. S ČEZ je taktéž dojednané vybudování nové trafostanice na jeho náklady.
Pozemky jsou atraktivní svými prostorovými možnostmi, umožňují i hustější zástavbu, to vše při respektování požadavků ÚP na minimální velikost stavebních parcel 600 m2 při maximální zastavitelnosti 300 m2.
Lokalita je ideálně situovaná mezi dvěma okresními městy, do Kolína i Kutné Hory je to 7 km, přičemž s Kolínem je propojena i přímým železničním spojením. To platí i pro Prahu či Pardubice.
Pro více informací a případnou prohlídku lokality kontaktujte makléře nabídky. Pro motivované zájemce nabízíme i přehledný informační materiál v elektronické podobě.
Číslo zakázky: 059-NP06968
Město: Starý Kolín
Celková plocha: 27971 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Garáž: Ne
Doprava: Vlak, Silnice, Autobus
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Jaroslav Slavotínek

Slavotínek Jaroslav


 
Tel. na makléře:
+420 603 392 335

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?