Prodej pozemku, 600 m2, Středokluky

Cena na vyžádání v kanceláři | kontakty

Prodej pozemku pro bydlení, 600 m2, Středokluky

Pozemek vhodný k výstavbě rodinného domu v klidné části obce Středokluky. Předmětem prodeje je pozemek s parcelním číslem 9/1 o celkové výměře 600 m2.

Územní plán umožňuje zastavěnou plochu cca 60%, jedno nadzemní podlaží a obytné podkroví se sklonem střechy 40° a více. Též je územním plánem dáno, že je možná výstavba bytového domu. Veškeré inženýrské sítě jsou v přípravě. K pozemku je již vypracována studie k výstavbě rodinného domu o ploše 135 m2 a zpevněné plochy 95 m2 a také studie k výstavně dvojdomu. V případě zájmu je možno tuto studii poskytnout.

V blízkosti je vlakové nádraží, vlaky jezdí pravidelně, cesty do centra Prahy je cca 30 min. Tram. zastávka (Divoká Šárka) je autem 12 min. Do centra Prahy mimo špičku je to 20 - 25 min. Středokluky se nachází v blízkosti letiště, avšak trasy letadel standardně nejsou nad obcí vedeny, letový provoz tak neruší klid v obci.

V obci najdete základní školu a školku, restaurace, kavárny a obchody. Středokluky jsou obklopeny krásnou přírodou, která nabízí možnosti pro aktivní životní styl.

Osobní vlastnictví, lze financovat hypotékou.
Číslo zakázky: 205-NP09237
Město: Středokluky
Celková plocha: 600 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

David Majer

Majer David


 
Tel. na makléře:
+420 730 542 484

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?