Prodej pozemku, 816 m2, Svinaře

4 500 000 czk / za nemovitost
cena včetně provize RK, právního a hypotéčního servisu

Prodej pozemku pro bydlení, 816 m2, Svinaře

Výhradně nabízíme k prodeji pozemkem s možností výstavby rodinného domu na krásném a klidném místě se vzrostlou zahradou. Na pozemku jsou přípojky elektřiny, plynu a vlastní studna. Odpady nutné řešit jímkou, případně domovní čistírnou odpadních vod (v části obci Lhotka není kanalizace). V jednání je prodloužení obecního vodovodu.

Dle územního plánu obce je toto území určeno pro výstavbu rodinných domů s koeficientem 30 % zastavitelnosti pozemku. Maximální výška zástavby 2NP + podkroví. Detailní informace o možnosti výstavby a přehled regulativů bude předán zájemci na prohlídce.

Krásná krajina a nerušené prostředí je to, co dodává této nemovitosti na jedinečnosti. V těsném sousedství koně (stáj Bílý kámen), nádherný výhled do okolní krajiny, vzrostlé stromy a keře na pozemku, to vše vás prostě nadchne. Nemovitost je vhodná pro klienty, kterým dává smysl žít na vesnici a slyšet zpěv ptáků, avšak nedaleko větších měst - Praha (25 km), Beroun (17 km), vlak na Prahu v Zadní Třebani vzdálen 5 min.

Aktuálně je na pozemku umístěna chata s celkovou zastavěnou plochou 37 m2. Stávající chata je již delší dobu nevyužívána a v případě stavby rodinného domu (nebo nové chaty) ji bude třeba odstranit. Stávající majitelé v rámci prodeje mohou předat bourací projekt a povolení o odstranění stavby vydané stavebném úřadem Beroun.

Nemovitost je dobře dostupná a nachází se na okraji obce Lhotka, poblíž Zadní Třebaně, odkud jezdí celodenní pravidelný vlakový spoj do Prahy.

Lhotka je součástí obce Svinaře. V obci je mateřská škola, konzum, Česká pošta, knihovna, sportovní areál a několik restaurací.
V blízkosti se nachází snad nejznámější český hrad Karlštejn, lomy Amerika nebo Koněpruské jeskyně.

Pokud Vás nemovitost zaujala, neváhejte se objednat na osobní prohlídku u makléře nabídky.
Číslo zakázky: 023-NP07117
Město: Svinaře
Celková plocha: 816 m2
Zastavěná plocha: 37 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Telekomunikace: Internet
Voda: Studna
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Michal Regal

Regal Michal


 
Tel. na makléře:
+420 777 078 945

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?