Prodej pozemku, 2250 m2, Těšovice

1 321 000 czk / za nemovitost

Prodej pozemku pro bydlení, 2250 m2, Těšovice

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme ke koupi rohový stavební pozemek v Těšovicích u Prachatic. Obec Těšovice leží v šumavském podhůří na Prachaticku, v Jihočeském kraji. Počet obyvatel je 319. Těšovice jsou vzdálené přibližně pět kilometrů na severovýchod od okresního města Prachatice a tři kilometry východně od Husince. Dopravu v lokalitě zajišťují dálkové i místní autobusové spoje. Současné Těšovice mají vybudován vodovod, kanalizaci a plynofikaci. Občané mohou využívat knihovnu, kulturní zařízení a ke sportu hřiště. Veškerá občanská vybavenost se nachází v nedalekých Prachaticích.
Na prodej Vám zde nabízíme stavební parcelu č. 675/1, která leží podél hlavní silnice směr Prachatice a má celkovou výměru 2250 m² . Šířka ve střední části pozemku je 23 metrů a délka 101 metrů. V územním plánu je pozemek vedený v kategorii plochy smíšené obytné venkovské. Zastavitelnost je 35 %., max. 1 nadzemní podlaží s možností využití podkroví.
V případě více zájemců si majitel vyhrazuje si právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Pokud hledáte místo, na kterém budete moci postavit svůj dům, může to být právě tady. Pro více informací a sjednání prohlídky mě neváhejte kontaktovat. Kateřina Chalupníková, Vaše realitní makléřka
Číslo zakázky: 268-NP01463
Město: Těšovice
Celková plocha: 2250 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Kateřina Chalupníková

Chalupníková Kateřina


 
Tel. na makléře:
+420 774 191 113

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?