Prodej pozemku, 2154 m2, Žebrák

2 700 000 czk / za nemovitost

Prodej pozemku pro bydlení, 2154 m2, Žebrák

Nabízíme k prodeji stavební pozemek 2 154 m2 pro výstavbu rodinného domu v obci Žebrák. VIDEO: https://youtu.be/FhtK2f3beHk

Pozemek se nachází v klidné lokalitě pod hvězdárnou, na konci slepé ulice "U Čiháků". Je svažitý s výhledem do okolní krajiny a na hrad Točník v jeho horní části. Stavební je pouze spodní ½ pozemku dle současného územního plánu obce, horní část slouží jako zahrada. Zastavěnost pozemku je dle stavebního úřadu 50%. Pozemek parc. č. 1485/11 přejde do vlastnictví obce, takže přístup bude zajištěn.

Pokud byste měli zájem, majitelka si nechala zpracovat projekt na rodinný domek Kappa od G-servisu, na který bylo vydáno souhlasné stanovisko MU Hořovice. V současnosti řeší stavební povolení na RD, studnu, čističku. Probíhají přípravné práce na připojení k el. energii (smlouva s ČEZem). Dle územního rozhodnutí se počítá s ČOV a nádrží na vsakování odpadních vod, není tedy nutné kopat připojení k IS. Pokud by jste se chtěli připojit "klasicky", je možné zažádat o změnu.

Při tvorbě ceny se vycházelo z předpokladu, že prvních tisíc metrů pozemku je stavebních s cenou 2 100 Kč/m2 a zbývající část je zahrada s cenou přibližně čtvrtinovou.

Pohledy, půdorysy 1. a 2. NP a umístění domu Kapa v terénu je patrné z přiložené fotodokumentace včetně parkovacího stání. Podrobné plány, technickou zprávu, závazné stanovisko a ostatní dokumenty předložíme na požádání.

Město Žebrák má velmi dobrou dopravní obslužnost, nájezd na dálnici D5 je 2 km od pozemku. Na Zličíně jste za slabou půlhodinku a na okraji Plzně také. V místě je kompletní občanská vybavenost, v okolí pěkná příroda. Za zmínku stojí blízké Křivoklátské lesy s Berounkou nebo na druhou stranu bývalý vojenský újezd Brdy, který již byl částečně zpřístupněn veřejnosti.

Volné ihned, prohlídky po dohodě
Číslo zakázky: 023-NP07123
Město: Žebrák
Celková plocha: 2154 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Garáž: Ne
Topení: Lokální - elektrické, Ústřední - elektrické
Doprava: Vlak, Dálnice, Silnice, Autobus
Voda: Studna
Odpad: Čistička odpadních vod pro celý objekt
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta, Supermarket, Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Tomáš Jirkovský

Jirkovský Tomáš


 
Tel. na makléře:
+420 739 544 145

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?