Prodej zemědělského objektu, 1100 m2, Doubravice nad Svitavou

3 190 000 czk / za nemovitost

Prodej zemědělské usedlosti, 1100 m2, Doubravice nad Svitavou

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme ke koupi bývalou zemědělskou usedlost v obci Klemov – Doubravici nad Svitavou. Nemovitost nabízí spousta způsobů, jak ji využít. Vlastní bydlení, ubytovací zařízení, skladovací prostory, kombinace bydlení a podnikání.
Zastavěná plocha a nádvoří činí 1100 m2, pozemek podél domu, včetně zahrady za domem má výměru 506 m2. Celý objekt je ve tvaru písmene U s prostorným dvorem uprostřed. Na ten se pohodlně dostanete autem zadní branou.
Obytný prostor disponuje prostornou vstupní halou, chodbou, kuchyní, 3 pokoji, koupelnou, toaletou a spižírnou. Podlahová plocha je přes 100 m2.
Nemovitost je otevřena kompletní rekonstrukci dle Vašich představ. K dispozici je technická inspekce nemovitosti pro lepší přehled o stavu domu.
Dům je napojen na inženýrské sítě: voda, kanalizace, elektřina. Plyn v domě rozveden není, je zde však přípojka k možnému využití. Průkaz energetické náročnosti nebyl zatím předložen, z tohoto důvodu v souladu s právními předpisy uvádíme energetickou tř. G.
Klemov je součást obce Doubravice nad Svitavou. Nachází se v okrese Blansko, 38 km severně od Brna a 8 km od města Boskovice. V okolí nalezneme veškerou občanskou vybavenost včetně potravin, restaurace, kino, školy, školky apod. Doubravice nad Svitavou v těsné blízkosti sousedí s Moravským krasem. Sloupsko-šošůvské jeskyně jsou dostupné třeba i na kole.
V případě více zájemců si majitel vyhrazuje si právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií. Zajištění hypotečního servisu s nejvýhodnější nabídkou na trhu dle individuálních potřeb klienta je samozřejmostí a zdarma.
Dovedete si zde představit svůj nový domov? Zavolejte mi a domluvte si svůj termín prohlídky. Kateřina Chalupníková Vaše realitní makléřka
Číslo zakázky: 268-NP01441
Město: Doubravice nad Svitavou
Ulice: Klemov
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 1100 m2
Plocha pozemku: 1606 m2
Zastavěná plocha: 1100 m2
Typ nemovitosti: Zemědělské objekty
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Kateřina Chalupníková

Chalupníková Kateřina


 
Tel. na makléře:
+420 774 191 113

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?