Prodej zemědělského objektu, 800 m2, Kočín

5 500 000 czk / za nemovitost

Prodej zemědělské usedlosti, 800 m2, Kočín

Obec Kočín u Kralovic, spadá do katastru Plzeň Sever, do Plzně od domu je to 34 km, přijatelná vzdálenost kdo pracuje v Plzni. Do Kralovic je to 6 km, kde je veškerá občanská vybavenost (škola, školka, obchodní centra, pošta, lékaři, městský úřad apod.)

Kočín, je malá spíše rekreační vesnička, je v blízkosti zajímavých míst v okruhu 6-8 km najdete: Rozhlednu Radost, Vyhlídku Havlova skála, Muzeum a galerie severního Plzeňska, Zříceninu hradu Libštejn, Minigolf a Zoo Plasy, Žebnický (Pekelský) vodopád, Zříceninu hradu Krašov, Městské muzeum Kožlany, Rabštejn nad Střelou a v neposlední řadě se nabízí Plzeň.

Co tedy s takovou nemovitostí?
- vzhledem k okolí: penzion, restaurace, zastavěná plocha k využití je celkově 828 m2, to je hodně prostoru k čemukoli, navíc usedlost se skládá s komplexu 3 stodol a jednoho obytného domku. V současnosti je započatá rekonstrukce na obytné prostory v jedné ze stodol.

- další se nabízí skladovací prostory, nebo servis zemědělské techniky, v blízkém okolí je hodně zemědělců, kteří by jistě ocenili domácí servis,

- jako další využití může být ve vybudování dílen, malých výroben, keramických dílen, sedlářství, restaurování historických vozů nebo motocyklů, truhláren, a jiných řemeslných dílen co potřebují jak prostor k výrobě, tak i sklad;

- obrovským bonusem je pozemek, celková plocha pozemků je 3300m2, i tady je velká možnost využití: zahradnictví, okrasná terasová zahrada, nebo třeba hřiště pro děti.

Tato nemovitost má tak obrovský potenciál, že kdo by chtěl zajímavou investiční nemovitost, tak tato usedlost je splňuje ve všech směrech, poloha, rozměry, pozemek, využití.

Těším se až Vás touto nemovitostí provedu, volejte nebo si pište o prohlídky i další informace.
Číslo zakázky: 270-NP00201
Město: Kočín
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 800 m2
Plocha pozemku: 3300 m2
Zastavěná plocha: 827.59 m2
Typ nemovitosti: Zemědělské objekty
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Energetická náročnost budovy: G
Rok rekonstrukce: 2020
Garáž: Ne
Doprava: Autobus
Odpad: Kanalizace, Septik
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Dita Bartakovicsová

Bartakovicsová Dita


 
Tel. na makléře:
+420 739 498 482

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?