Prodej zemědělského objektu, 250 m2, Peruc

6 450 000 czk / za nemovitost
včetně provize, právního servisu a advokátní úschovy

Prodej , 250 m2, Peruc

Dovoluji si vám nabídnout velmi zajímavou historickou zemědělskou usedlost s velkým potenciálem využití (vícegenerační bydlení, bydlení s hospodářstvím, podnikání apod..). Nemovitost se rozprostírá na pozemku o celkové ploše 1766m2 se dvěma vjezdy - severním a jižním. To nabízí hned několik možností, jak nemovitost využívat - pozemek lze rozdělit na dvě samostatné části s oddělenými vjezdy, případně zadní část využívat spolu s hospodářskými budovami např. pro podnikání či hospodaření a přední část pozemku spolu s hlavní budovou čistě pro bydlení.

Hlavní budova byla postavena jako vícegenerační a kolaudována se třemi bytovými jednotkami. Budova prošla již částečnou rekonstrukcí a je rozdělená na více částí, jejichž dispoziční uspořádání je nejlépe patrné z přiložených půdorysů ve fotogalerii. Přízemí budovy je předěleno průjezdem. V pravé části přízemí se nachází samostatná bytová jednotka o dispozici 2+kk, která již prošla zcela kompletní, velmi pečlivou a citlivou rekonstrukcí. Levá část přízemí nabízí prostor 2+1 (nebo 2+kk) pro zřízení další oddělené bytové jednotky nebo zázemí domu či podnikání. V horním patře, které má také oddělený vstup, naleznete další velkorysý byt o ploše cca 150m2. Všechny tyto prostory jsou řádně vyčistěné a připravené na rekonstrukci dle plánů nového majitele. Celá obytná budova má již opravenou střechu s novou střešní krytinou a v případě potřeby tak lze v budoucnu využít i prostory podkroví.

Součástí nemovitosti jsou dále samostatné chlévy, velká stodola a další hospodářské přístavky. Tyto budovy jsou koncipované po obvodu pozemku, což zaručuje naprosté soukromí a klid na celé zahradě.

Nemovitost má opravdu mnoho možností, jak ji lze celkově využít, proto vřele doporučuji vidět ji naživo a nasát místní atmosféru. Pro sjednání prohlídky a více informací mě neváhejte kontaktovat.
Číslo zakázky: 023-NP07059
Město: Peruc
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 250 m2
Plocha pozemku: 1766 m2
Zastavěná plocha: 550 m2
Typ nemovitosti: Zemědělské objekty
Druh objektu: Kamenná
Stav objektu: V rekonstrukci
Garáž: Ne
Voda: Dálkový vodovod, Studna
Odpad: Jímka
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Michaela Motyčková

Motyčková Michaela


 
Tel. na makléře:
+420 605 889 330

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?