Prodej zemědělského objektu, 100 m2, Votice

1 600 000 czk / za nemovitost

Prodej zemědělské usedlosti, 100 m2, Votice

Aktuálně vyhodnocujeme výsledky dne otevřených dveří, který proběhl v neděli 28.5. 2023, případné další zájemce prosím o zaslání reakce na prezentaci emailem.

Nabízíme k prodeji RD, chalupu, zemědělskou usedlost ( od všeho trochu ) v obci Bučovice u Votic. VIDEO : https://youtu.be/JnWxzbR6UMo

Jedná se o soubor budov ( obytná část, chlévy, stodola, kolny ) na pozemku 1027 m2, na který navazuje louka s ostatní plochou o výměře
3 219 m2, celková rozloha parcely je tedy 4 246 m2. Stavby tvoří jeden funkční celek ohraničený plotem, vraty a kamennou zdí.

Obytná část má dispozici 4+1 a užitnou plochu cca 100 m2. Jedná se o starou budovu s poctivými metrovými zdmi, klenbami, sedlovou střechou a půdou vhodnou po celé zastavěné ploše k půdní vestavbě. Podlahy jsou díky dotacím za socialismu bytelné betonové, vytápění kuchyňskými kamny s pecí, z druhé strany je průduch třeba na krbovky. Elektřina v hliníku, voda zavedená ze studny, suché WC. Pod domem je směrem k potoku ideální terén na vyhnívací septik nebo ČOV. Střešní krytinu tvoří kombinace pálené a betonové tašky, krovy a latě jsou zachovalé.

Hospodářská část navazuje na obytnou, zdivo taktéž smíšené, střecha sedlová zachovalá. Záleží na každém, které části přisoudí funkci chlévů, stájí či stodoly. Zbývající strany pozemku ohraničují zděné kolny, kde může být dřevník, sklad nářadí nebo třeba kurník. Celý komplex má velký genius loci, Prostě skvělý základ na chalupu v původním stylu.

Na všechno vzadu navazuje dlouhá štíhlá louka, ohraničená obecní cestou a potokem Mastník. Na koně je to asi malé, ale ovce či kozy by vás klidně mohly zbavit starostí se sekáním trávy.

Naproti přes místní komunikaci se nachází velká stodola o užitné ploše přes 200 m2, se zavedenou elektřinou a zahradou o výměře 1054 m2. Není součástí nabídky, ale kdyby jste měli málo prostoru, dá se o prodeji jednat, ale pouze jako o celku. Vše si upřesníme na prohlídce.

Občanskou vybavenost tady nehledejte, od toho jsou blízké Votice. Největší místní atrakcí jsou rybníky Velký a Malý Mastník, kde funguje sportovní rybaření metodou "chyť a pusť", v plovoucí restauraci si můžete dát kafe nebo pivo, případně se ubytovat na hausbótu, který nemá pevné kotviště. Nedaleko odtud je pamětní kámen tábora na Bobří řece, pro Jaroslava Foglara byl tento kraj inspirací k psaní jeho knih.

Asi 15 km se nachází areál Monínec, kde nebudete zahálet ani v zimě a ni v létě. Lyže, snowbordy, horská kola, wellnes pobyty a další lákadla jsou tu pro vás.

Tohle všechno najdete asi 70 km od Prahy, kdy si můžete i vybrat dálnici nebo asi 112 km od Plzně.

Volné ihned, prohlídky po dohodě.
Číslo zakázky: 023-NP07366
Město: Votice
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 100 m2
Plocha pozemku: 4246 m2
Zastavěná plocha: 250 m2
Typ nemovitosti: Zemědělské objekty
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Garáž: Ne
Topení: Lokální - tuhá paliva
Doprava: Silnice
Voda: Studna
Odpad: Septik, Jímka
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Sklep: 30
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Tomáš Jirkovský

Jirkovský Tomáš


 
Tel. na makléře:
+420 739 544 145

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?