Prodej bytu 3+1 v Bohnicích

Nic nezakrývám, neschovávám. Aby si zájemci o byt mohli jednodušeji představit „jak bude vypadat ten náš byt v budoucnu“. Byt určený k rekonstrukci jsem nechal kompletně vystěhovat, vybílit a hle ….. rázem jsem nabízel krásný, čistý, prosluněný byt. A výsledek? Výsledná prodejní cena navýšena o krásných 14%.
A ještě jedna perlička. Na této aukci bytu se potvrdilo staré známe doporučení. „Nenabízejte kulatá čísla, určitě nenabízejte baťovky, nabídněte kostrbatou částku nad kulatým číslem.“ V této aukci zvítězil velice těsně mladý pár, který nabídl o pouhých 35 tis. více než-li zájemce druhý v pořadí, který bohužel nabídl kulatou cenu.

 

Prodej bytu 3+1 s podílem na společné zahradě Praha 6 – Dejvice.

Výsledná prodejní cena navýšena o 8%. Dle mého názoru bychom byt prodali ještě výhodněji, ale držel jsem se instrukcí prodávajícího obdržet peníze co nejdříve a proto jsem byl nucen upřednostnit zájemce s připravenou hotovostí a zájemce s hypotékou odmítat. I tak však uhrazená kupní cena musela být skoro měsíc složena v advokátní úschově než se v katastru nemovitostí přepsalo vlastnické právo na kupujícího.