Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř Bronze

O mně

Jmenuji se Michal Pokorný.

Už od 15 let jsem začal „podnikat“. Mé „podnikání“ spočívalo v kupování poškozených Apple zařízení, opravení a jejich následný prodej. V 18 letech, jsem si koupil své první auto a po půl roce jej prodal za vyšší cenu, než jsem jej koupil a v hlavě mi proběhlo: „co kdybych kupoval auta, trochu je opravil, vyčistil a zase prodal?“. A už to bylo.

Proč ale reality?

Na začátku pandemie jsme s tátou koupili byt k úplné rekonstrukci v naší ulici, pustili se do kompletní rekonstrukce včetně nových rozvodů elektřiny a vody bez pomoci někoho cizího (kromě zapojení pojistkové skříně elektřiny).   Přikládám fotografie před a po.

 

 

S prodejem nemovitosti jsme ale neměli žádnou zkušenost, požádali jsme tedy o pomoc s prodejem naší známou a mou nynější skvělou kolegyni. Ta díky krásnému homestagingu a obrovské profesionalitě prodala naši nemovitost velmi rychle a za požadovanou cenu.

A to byl přesně ten moment, kdy jsem si řekl: „chci být realitním makléřem“

Co Vám mohu nabídnout?

Profesionální a férové jednání, poctivost, spolehlivost, zodpovědnost, preciznost a vstřícnost.

Zájmy mého klienta jsou pro mne vždy na prvním místě. Díky skvělému týmu realitní společnosti RE/MAX zajistím hladký průběh Vaší realitní transakce.

Jsem tu pro vás!

Reference

Celkové hodnocení

0
Rated 0 out of 5
Celkový počet hodnocení: 0
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Všechna hodnocení

Zatím nejsou k dispozici žádná hodnocení.

Nemovitosti

Makléř/ka v současné době nenabízí žádnou nemovitost na prodej či pronájem

Jak pracuji

Kontakt

Kontaktní formulář