Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř Bronze

Znalost jazyka

EN

O mně

Dobrý den,
rád bych se vám představil, celý svůj profesní život pracuji na osobní úrovni s lidmi od gastronomického odvětví, úklidové služby až po reality, u kterých jsem vždy skončil ať už v Čechách nebo v zahraničí.

Díky covidové situaci jsem se minulý rok vrátil po několika letech života v Austrálii zpět do České republiky. Zásadní otázka byla, co mohu dělat, abych spojil více věcí dohromady, co mě naplňuje do jedné profese a setkával se s novými lidmi, pomáhal, radil a mohli se na mě kdykoliv obrátit.

Nakonec reality byla pro mě jasná volba, jelikož znám osobně majitele kanceláře Anděl dlouho jsem neváhal.

Co znamenají pro mě reality? Komplex služeb pro klienta nejen chození na prohlídky a vyplňování smluv a zvedání telefonů ale také zařizování všech možných prací okolo nemovitostí (generální úklidy, rekonstrukce, malování, vyklízení a stěhování).

Snažím se majiteli nemovitosti ulehčit život a mít vše pod kontrolou.
Od samého začátku až do konce mám kontrolu nad celým prodejem a osobně dohlížím nad celou transakcí. Budu váš anděl v realitách.

Prodané nemovitosti

Pozemek v obci Zdice

Reference

Celkové hodnocení

0
Rated 0 out of 5
Celkový počet hodnocení: 0
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Všechna hodnocení

Zatím nejsou k dispozici žádná hodnocení.

Nemovitosti

Makléř/ka v současné době nenabízí žádnou nemovitost na prodej či pronájem

Jak pracuji

Podle mě každého majitele nemovitosti, který se rozhodne o spolupráci s realitním specialistou určitě zajímá jak vypadá práce realitního makléře a co pro majitele zařídí.

V mém případě, jde o hlavně od samého začátku si porozumět po lidské stránce a snažit se vyhovět všem potřebám zúčastněných stran. Lidé jsou různých názorů a pohledů na věc a v tom je krása práce v realitách, každý obchodní případ je unikátní a šití na míru dle daných potřeb.

Samozřejmostí je pro mě důležité nastavit a vysvětlit veškeré potřebné kroky aby byli srozumitelné a transparentní aby nedocházelo k nedorozumění.

Kontakt

Žijeme v době online 24/7 – skoro nonstop, mě můžete zastihnout na telefonní čísle, emailu, whatssup i dokonce poštovní schránku kontroluji. V případě, že nereaguji okamžitě vždy volám či odepisuji zpět v nejkratším možném čase.

Kontaktní formulář