Upravit hledání

Byty na prodej

Podívejte se na několik stovek bytů určených k prodeji. Ať už plánujete kupovat byt pro vlastní bydlení nebo jako investici, z nabídky RE/MAX Anděl si určitě vyberete.

Prodej bytů

Prozkoumejte pestrou nabídku bytů, které aktuálně prodáváme. I když se zaměřujeme na všechny regiony České republiky, nejvíce nemovitostí nabízíme v Praze. Vybírat můžete podle lokality, dispozice nebo třeba typu vlastnictví. Ať už sháníte menší byt v panelovém domě se skvělou dostupností městské dopravy nebo naopak větší cihlový byt na kraji města, díky filtraci najdete rychle přesně to, co hledáte.

Koupě nemovitosti je v životě většiny z nás naprosto výjimečnou událostí. Proto dbáme na precizní zákaznický servis, na který se můžete spolehnout. RE/MAX Anděl na trhu působí už od roku 2013 a za tu dobu naši makléři prodali tisíce bytů. I díky tomu jsme skuteční profesionálové, na které se můžete spolehnout.

Nevybrali jste si žádnou nemovitost z nabídky? Kontaktujte nás a my vám s hledáním pomůžeme! Dokážeme vyhledávat nemovitosti na míru přímo pro naše klienty. Už nemusíte zažívat nekonečné vysedávání před realitními servery. Naši makléři pro vás na základě zadání vyhledají tu nejlepší nemovitost. A protože mají přístup i k neveřejným nabídkám, občas dokáží udělat skutečné zázraky.

Ať už jsou vaše aktuální přání jakákoli, neváhejte se o ně podělit. Jsme tu pro vás.