Odhad ceny nemovitosti pro dědické řízení

Pomůžeme vám i s odhadem ceny nemovitosti pro dědické řízení

Úmrtí blízkého člověka v rodině je jedním z nejtěžších okamžiků v životě. Je to velmi emotivní a náročná chvíle. Vše navíc komplikuje také to, že pozůstalí musí projít dědickým řízením. I v takové těžké chvíli máte možnost obrátit se na naše profesionály. Umíme pro vás zařídit odhad ceny nemovitosti, pomůžeme vám s případným prodejem a zajistíme všechny nutnosti. Uvědomujeme si, že máte mnoho starostí a prožíváte smutné chvíle. Jsme zvyklí postupovat co nejcitlivěji a vy se můžete spolehnout, že vás nebudeme zbytečně obtěžovat. Jsme samostatní, jak nejvíce to jde.

Pokud se na nás obrátíte kvůli odhadu, tak nám stačí identifikovat konkrétní nemovitost. Často ji ani nemusíme navštívit osobně, i když to je pro nacenění samozřejmě vhodnější. Ale v případě potřeby si dokážeme poradit jen na základě dat z katastru nemovitostí a popisu konkrétního stavu.

Zajistěte si fotky a popis místa

Nezapomínejte na to, že se bez odhadu u dědického řízení neobejdete. Výhodou je, že dnes už ho nemusí dělat soudní znalec, ale stačí vám využít služby některé realitní kanceláře. A co tedy konkrétně pro odhad od dědice potřebujeme? Stačí nám pár fotek a detailní popis stavu, místa a situace. Zbytek si už zajistíme sami. Příprava takového odhadu je podstatně jednodušší než u prodeje. I tak máte jistotu, že o odhad ceny nemovitosti se u nás starají zkušení lidé z oboru. Navíc ho pro vás vyřídíme v řádech dnů.

Vždy byste měli pamatovat na to, že nejlépe odpovídající odhad ceny vám připraví zejména makléř, který se pohybuje v dané lokalitě, kde se dům či byt nachází. Proto si vybírejte odborníka pečlivě. Andělé jsou specialisté zejména na pražské nemovitosti a také na reality na Karlovarsku, kde máme svou druhou pobočku. Ale díky našim kolegům v síti RE/MAX jsme schopni připravit odhad v jakékoli lokalitě.

Nezapomeňte na odhad dalších věcí

Notář u dědického řízení nevyžaduje pouze odhad nemovitosti, ale také například automobilu či movitého majetku. Zrovna auto může být z pohledu nacenění komplikované. Nejrychlejším řešením je například prohlášení rodinného automechanika s razítkem a podpisem, kde se uvede identifikace vozu a jeho tržní cena. Případně lze s autem zajet do autobazaru a nechat si zde udělat výkupní nabídku.

Víme, že tyto situace jsou pro pozůstalé náročné. V posledním roce jsme bohužel odhadů dělali výrazně více než v minulosti. V jakémkoliv případě se však můžete spolehnout na naše Anděly. Stojíme při vás.

Formulář pro odhad ceny nemovitosti

  Typ nabídky:

  Ulice a číslo popisné:

  Město:

  Objekt:

  Typ:

  Vlastnictví:

  Dispozice:

  Rekonstrukce:

  Stav nemovitosti:

  Další popis:

  Informace o Vás
  Jméno: *

  Přijmení: *

  Telefon:

  E-mail: *