Financování

Kupujete nemovitost? Rekonstruujete? Stavíte? Refinancujete? Šetřete svůj čas a peníze.

Vybrali jste si u nás dům nebo byt podle svých představ? Rovněž u nás si k němu můžete zařídit i hypotéku. Žádné běhání po bankách, ani obcházení poradců. Náš tým specialistů s vámi připraví všechny podklady a dokumenty, společně porovnáme nabídky všech bank a vybereme to nejlepší financování.

Ale nejen to, pokud již hypotéku máte a uvažujete o jejím refinancování nebo potřebujete stavět, rekonstruovat, případně jste si vybrali nemovitost u jiné realitní kanceláře, ve všech těchto případech vám rovněž nabízíme své služby. Naše nabídka je komplexní, nejsme zaměřeni striktně jen na financování našich prodejů.

Získali jsme ty nejzkušenější specialisty a zapojili je do našeho týmu. Zaměřili jsme se na podstatné věci pro schvalování hypoték a dojednali co nejvýhodnější podmínky s bankami.

Naše RX Hypotéka má unikátní parametry. Zajistíme ji pro Vás rychle, pohodlně a bez zbytečných starostí. Když už jí potřebujete, tak ať je s plným komfortem.

Můžete očekávat mimo jiné:

1) Garance vrácení rezervačního poplatku

Díky spolupráci s námi máte jistotu, že financování získáte, jinak vám vrátíme rezervační zálohu

2) Maximální pohodlí

Hypotéku vyřídíte přímo v naší kanceláři, nikam jinam již nemusíte. Nebo byste naopak rádi do banky? Může být, záleží na Vás, my se přizpůsobíme Vašim potřebám

3) Mimořádné úvěrové podmínky

Díky síle značky RE/MAX nám banky poskytují nadstandardní podmínky. Máte nabídku od konkurence? Pošlete nám ji a přesvědčte se sami o našich možnostech a kvalitě našeho servisu

4) Maximální rychlost zpracování

Využíváme nejmodernější digitální nástroje, když jde vše hladce, stačí 2 schůzky a už jdeme do banky pro peníze

5) Zcela transparentní komunikaci

Máme pro vás vždy zcela jasné a přehledné informace z první ruky, které se díky sdílení v rámci jedné kanceláře neztrácejí…jsme jeden tým.

6) Komunikaci ve vaší rodné řeči

Angličtina a ruština jsou samozřejmostí, ale komunikujeme v devíti světových jazycích

 

Společnost RX FINANCE Services, s.r.o., IČ 07395558, spolupracuje se společností Broker Trust a.s., IČ 26439719, která je registrována u ČNB jako PA, SZ, IZ. Bližší informace najdete na www.brokertrust.cz/proklienty.

Společnost RX FINANCE Services s.r.o. je vázaným zástupcem spotřebitelského úvěru samostatného zprostředkovatele společnosti BROKER TRUST a.s. a poskytuje doporučení podle § 3 odst. 1 písm. b) bodu 3 zákona 257 / 2016 Sb. o spotřebitelském úvěru. Společnosti RX FINANCE Services s.r.o. a BROKER TRUST a.s., jejich vázaní zástupci a zaměstnanci vázaných zástupců se nezabývají poskytováním rady podle § 85 zákona 257 / 2016 Sb. o spotřebitelském úvěru. RX FINANCE Services s.r.o. a rovněž všichni makléři jsou certifikováni u ČNB.

Hypoteční makléři

Iveta Turečková

Hypoteční makléř

Ludmila Kožená

Hypoteční makléř