Příběh Kristýny

ROZHOVOR S KRISTÝNOU ŘEZÁČOVOU

 

Nejraději mám reálné příklady. Jedním z důkazů, že i „nerealiťák“ a máma od rodiny může uspět a plnit si sny v realitním podnikání, je Kristýna Řezáčová, která je se mnou v kanceláři od ledna 2011. Vydělává miliony korun ročně a umisťuje se pravidelně na předních příčkách žebříčku 1200 makléřů RE/MAX v ČR.

Jaroslav Nedvěd
Majitel kanceláře

 

OSOBNÍ RECEPT NA ÚSPĚCH

Co pro vás bylo v začátcích nejtěžší?

Skloubit tehdy své dvě práce s touto třetí – realitami, a nic přitom nešidit. Pracovala jsem jako instruktor spinningu a alpinningu a k tomu jsem pro jedno nakladatelství dělala grafiku. Postupem času jsem zjistila, že si budu muset vybrat, že reality nejsou jen další doplňkovou zábavou, ale prací, která vyžaduje spoustu času a úsilí. Nakonec reality zvítězily a já postupně trénování a grafiku omezovala, až jsem ve finále zůstala pouze u realit a vše ostatní, co mě dříve živilo, je dnes už jen mým koníčkem.

 

Mohla jste si díky kariéře v realitách splnit sny, které byste si v původním povolání nesplnila?

Přiznám se, že jsem nikdy neměla žádné velkolepé sny a ambice, které bych si nyní plnila. Jsem spokojená, protože mám okolo sebe fajn lidi, se kterými je mi dobře, dělám práci, která mě baví, mohu finančně pomáhat tam, kde je to potřeba, mohu cestovat, sportovat. Jsem časově naprosto nezávislá. Cítím se spokojeně. Práce v realitách mi přinesla mnoho nových přátel a kamarádů, které jsem velmi často získala právě z řad svých klientů.

 

Jste nejen makléřka, ale také manažerka kanceláře. Jak vás baví manažerská část vaší práce?

Čím dál tím víc. Asi je to tím, že se podařilo vytvořit fajn kolektiv lidí a naše společné úsilí se nám pomalu vrací. Moji makléři uzavírají mnoho nových zakázek a já z nich mám obrovskou radost a všem jim tímto moc děkuji!

 

Jaký je váš recept na úspěch?

Mám pár svých osobních zásad, kterých se držím, a téměř nikdy je neporušuji. Když něco řeknu, musí to platit. Pokud slíbím, že něco udělám, neexistuje, abych to neudělala, i kdybych se k tomu měla dostat ve dvě hodiny ráno. Naopak, když vím, že něco nedokážu, řeknu to hned na rovinu a neslibuji. Mnohokrát se mi stalo, že jsem odmítla zakázku, protože bych ji za cenu, kterou si klient představoval, neprodala. Takový klient se mi v 90 % případů vrátil zpět. Vlastně se odmítáním předražených zakázek dají výhledově velmi dobře nabírat nemovitosti za již reálné ceny 🙂

 

Jak trávíte volný čas?

Daní za můj „úspěch“ je samozřejmě velká časová investice. Často pracuji do noci. Večery strávené u televize neznám. K tomu, aby vás takové nasazení nedohnalo, je potřeba být i normálním člověkem, mít čas na sebe, jít si zacvičit, zaběhat, nezanedbávat přátele…  Bez toho všeho bych nemohla fungovat a být tam, kde jsem.

 

Kristýna Řezáčová:

Pochází z Prahy, kde trvale žije a pracuje. V realitách působí od roku 2011, jako makléřka od roku 2013. V současnosti pracuje také jako manažerka kanceláře RE/MAX ANDĚL. Za svůj největší pracovní úspěch považuje to, že si práci a zakázky vždy dovedla obstarat a přitom nikdy nemusela udělat žádný studený telefonát.

Jako své hobby uvádí sport, design, cestování. Je vdaná, má dvě děti. Jejím mottem je: Vše co člověk dělá, by měl dělat na 100 %.