Prodej bytu 4+1 v osobním vlastnictví, 108 m2, České Budějovice

6 990 000 czk / za nemovitost

Prodej bytu 4+1, 108 m2, České Budějovice

Nabízíme Vám jedinečnou příležitost koupit byt na jednom z nejlepších míst v centru Českých Budějovic. Nachází se v lokalitě, kde se byty prodávají jen výjimečně, majitelé si je většinou drží. Náměstí Přemysla Otakara II. je od domu vzdáleno cca 700 m. Jste tedy téměř v centru, avšak ušetřeni hluku, který se s bydlením na náměstí nevyhnutelně pojí. Navíc, přestože bydlíte v centru, přírodu v podobě parku Dukelská, a řeku Malši máte vzdálené pouhých 150 m. Pokud máte děti, tak zřejmě oceníte školu na dosah ruky. Není to k ní ani čtyřicet metrů. Vaše dítě to tedy má bez brzkého vstávání, doprovodu a pár kroků po chodníku. Vy můžete být v klidu, že je v bezpečí a neděláte baby taxi.
Byt má dispozici 3+1, resp. 4+1. Kromě oddělené kuchyně má totiž i oddělenou jídelnu. A k tomu navíc komoru, která na jídelnu navazuje. Dispozici bytu si můžete prohlédnout v přiloženém půdorysu a formou virtuální prohlídky. Pro ještě lepší představu jsem Vám nechala zpracovat vizualizace možného budoucího stavu. Pokud budete mít zájem, propojím Vás s budějovickou designérskou firmou, která Vám z tohoto bytu vykouzlí nádherné, moderní bydlení.
K bytu patří i luxusně rozměrný sklep (cca 5,2 x 3,4 m). Je to v podstatě pátá místnost. Uvedená podlahová plocha bytu zahrnuje i plochu sklepa. Spolu s bytem můžete užívat společnou, udržovanou zahradu. Za zmínku jistě stojí sousedé v domě, kteří jsou tiší a milí. Pokud jste někdy zažili opak, tak víte, že to se nedá ničím zaplatit.
Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost vlastnit byt na atraktivním, klidném a krásném místě, který si navíc můžete naprosto uzpůsobit dle Vašeho vkusu a představ. Osobní návštěva Vám napoví, jestli by právě toto mohl být Váš budoucí domov.
Veškeré uvedené rozměry jsou pouze orientační.
Číslo zakázky: 020-NP08305
Město: České Budějovice
Ulice: U Tří lvů
Dispozice: 4+1
Číslo podlaží v domě: 2
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 108 m2
Typ nemovitosti: Byty
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Telekomunikace: Internet
Topení: Ústřední - dálkové
Doprava: MHD
Voda: Rozvod studené a teplé vody
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Občanská vybavenost: Škola, Pošta, Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Virtuální prohlídka

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Petra Puschnerová

Puschnerová Petra


 
Tel. na makléře:
+420 739 332 258

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?