Prodej bytu 3+kk v osobním vlastnictví, 115 m2, Dolní Loučky

7 790 000 czk / za nemovitost
Cena je kompletní včetně provize a právního servisu!

Prodej bytu 3+kk, 115 m2, Dolní Loučky

Pokud dokážete ocenit místo, kde se zastavil čas a přitom máte všechny vymoženosti 21. století na dosah ruky, pak jste na správném místě! Zapomeňte na všední starosti a užívejte si klidu a pohody venkovského života. Přijďte a zažijte jedinečného genia loci rezidence Loučky. Přijďte a najděte svůj nový domov.

Vaše velké okno je jako obraz, který se mění s každým ročním obdobím – od jarního probouzení přírody, přes letní zeleň, podzimní barevné symfonie až po zimní poklid.

Každá ze sedmi bytových jednotek je vybavena nejmodernějšími technologiemi a materiály nejvyšší kvality. Celý bytový dům je vybaven rekuperací , se kterou šetříte na energiích, máte neustálý přísun čerstvého vzduchu v každé z místností, minimální prašnost, nízkou hlučnost z okolí a podstatně menší šanci na tvorbu plísní.

Ložnice s velkými okny vpouští do prostoru spoustu přirozeného světla. Koupelna je vybavena prvotřídním sanitárním zařízením, kterému sekunduje moderní design. Uvnitř vás zaujmou vysoké stropy, moderní velkoplošné obklady a podlahové vytápění s komfortním ovládáním pro každý pokoj. Všechny místnosti jsou odhlučněny speciálními akustickými cihlami. U přízemních bytů oceníte útulnou terasu, ty nadzemní vás nadchnou velkou luxusní terasou přímo na střeše.

Každý z (budoucích) majitelů má v areálu rezidence samostatné parkovací stání. Komplex je po celém obvodu obklopen zdí o výšce 1 a 2 metry, které dominuje vstupní pojezdová brána.
Plocha místností je pouze orientační. V ceně je též kuchyňská linka a parkovací stání před domem.
Číslo zakázky: 268-NP02089
Město: Dolní Loučky
Dispozice: 3+kk
Číslo podlaží v domě: 2
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 115 m2
Typ nemovitosti: Byty
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Projekt
Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost budovy: B
Garáž: Ne
Topení: podlahové
Doprava: Vlak, Silnice, Autobus
Voda: Zdroj pro celý objekt
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Ondřej Franc

Franc Ondřej


 
Tel. na makléře:
+420 724 689 510

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?