Prodej bytu 1+kk v osobním vlastnictví, 24 m2, Karlovy Vary

1 750 000 czk / za nemovitost

Prodej bytu 1+kk, 31 m2, Karlovy Vary

Větší garsonka v samém srdci města Karlových Varů je snem mnoha lidí. Vlastnit útulný, zrekonstruovaný byteček nad městským divadlem, kousek od Vřídelní kolonády, naproti nejprestižnější ulici Stará Louka je prostě paráda. A je jedno, zda ho chcete pro občasné výlety do lázní, či pro komerční využití, popřípadě vlastní bydlení. Důležitá je možnost okamžitého užívání. V sousedství nabízíme i původní byt ke kompletní rekonstrukci za 1.440.000Kč. Tady máte možnost se rovnou zabydlet. A cena je také lákavá, hezkých 1.750.000,- Kč.
Sám jsem nedaleko od tohoto místa bydlel a s láskou na toto období vzpomínám. Údolí řeky Teplé budete mít na dosah, ranní procházky od Císařských lázní, kolem hotelu Pupp po promenádě k Zámecké kolonádě až po Mlýnskou kolonádu a hotel Thermal. Básníci jako J.W.Goethe se nad krásami tohoto místa rozplývali a stejný zážitek tu čeká na Vás. Léčivé prameny zažívají renesanci a péče o své zdraví tu naplníte z plna hrdla. Milovníci přírody a lesních toulek využijí lázeňské lesy. Vstup Vám usnadní lanovka u hotelu Pupp s výstupem na rozhlednu Diana. Dostanete se na jeden z nejvyšších bodů s krásným výhledem do okolí a pak už můžete sestupovat krásnou přírodou s množstvím altánů zpět do údolí, či lesní oboře Linhart s daňky a dalšími lesními zvířaty.
Vraťme se k nabízenému bytu v historickém domě s výstižným jménem Montblanc. Dojdete k němu po Divadelní ulici, z náměstí od hotelu Centrál. Bude Vás čekat výstup cca 250m, ale co by člověk neudělal pro zdraví. Majitelé dispozici bytu navrhli a uzpůsobili modernímu životu. Počítali s bytem spíše jako návštěvní pro svou rodinu a přátelé. Vytápění je řešeno pomocí elektřiny. Ohřev vody zajišťuje průtokový ohřívač Stiebel Eltron. Jak již bylo zmíněno, byt prošel kompletní rekonstrukcí. Je nová elektřina, voda, odpady, okna, podlahy, koupelna se sprchovým koutem Ravak, WC a zařízení. Stejně tak kuchyňská linka a její příslušenství je jak nové. Mimochodem, pračka nebyla ještě ani spuštěna. Získáte tak k užívání útulný byt a spolu s ním i povolení k vjezdu do lázeňského území jako bonus. V domě jsou plynové rozvody na které je možno se připojit. Jistotou pro parking vašeho vozu bude parkovací dům u hotelu Imperiál.
Dle prohlášení vlastníka je výměra bytové jednotky 24,7 m2 + sklep 6,2 m2.
Číslo zakázky: 270-NP00239
Město: Karlovy Vary
Ulice: Divadelní
Dispozice: 1+kk
Číslo podlaží v domě: 2
Počet nadzemních podlaží objektu: 5
Celková plocha: 24 m2
Typ nemovitosti: Byty
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Velmi dobrý
Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Topení: Lokální - elektrické
Doprava: Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Občanská vybavenost: Škola, Školka
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Sklep: 6.2
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Viktor Klein

Klein Viktor


 
Tel. na makléře:
+420 775 556 690

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?