Prodej bytu 4+kk v osobním vlastnictví, 107 m2, Mirkovice

2 749 000 czk / za nemovitost

Prodej bytu 4+kk, 107 m2, Mirkovice

Nabízíme k prodeji prostorný podkrovní byt 4 + kk o rozloze 107m² na předměstí malebného města Krumlov. Tato nemovitost je ideální pro rodiny s dětmi, které ocení bezpečnost, rodinnou atmosféru a výhody života v klidné lokalitě.

Byt se nachází v části obce Chabičovice, v obci Mirkovice, v okrese Český Krumlov. Jeho vlastnictví je osobní a jedná se o cihlovou novostavbu aktuálně ve výstavbě. Výhodou této nemovitosti je její poloha ve druhém podlaží, což znamená minimální rušení od sousedů. Celý objekt disponuje dvěma podlažími.

Pokud jde o vybavení, nemovitost je prodávaná jako white walls, tedy byt bez finální úpravy podlah, bez vnitřních dveří, obkladů i sanitárního zařízení a kuchyňské linky. To však poskytuje novým majitelům možnost vlastního zařízení a přizpůsobení interiéru podle svých představ.

Tato nemovitost také nabízí parkovací stání a možnost využívat společnou zahrádku, kde vaše děti budou mít prostor pro hrátky a pobyt na čerstvém vzduchu.
Chabičovice se nacházejí zhruba 5 kilometrů severně od města Český Krumlov, které nabízí veškeré potřebné občanské služby. Tato poloha zajišťuje dostatečnou vzdálenost od města a zároveň umožňuje snadnou dostupnost jeho služeb a kulturního dědictví pro obyvatele Chabičovic.

V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na vaši zprávu a případnou spolupráci.
Číslo zakázky: 020-NP08610
Město: Mirkovice
Dispozice: 4+kk
Číslo podlaží v domě: 2
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 107 m2
Typ nemovitosti: Byty
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost budovy: B
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Miroslav Hodina

Hodina Miroslav


 
Tel. na makléře:
+420 608 174 488

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?