Prodej bytu 2+kk v osobním vlastnictví, 62 m2, Praha 2 - Vyšehrad

8 290 000 czk / za nemovitost

Prodej bytu 2+kk, 62 m2, Praha

Nově zrekonstruovaný dům ve vysokém standardu, s praktickou dispozicí 2+kk v právě dokončující se rezidenci Neklanova v historické lokalitě Praha Vyšehrad, kousek od Náplavky s neomezeným potenciálem rekonstrukce a v dosahu veškerých služeb.

Dispoziční řešení tohoto bytu ve 3. podlaží nabízí obývací pokoj propojený s kuchyní a jídelnou (15, 2 m2), ložnice (22,3 m2), koupelna (4,3m2), toaleta (1,7 m2) a chodba (10m2).

K vysokému standardu domu patří bezpečnostní vstupní dveře, plynový kotel v každém bytě, nové páteřní rozvody do bytu, nová fasáda domu, nově vybudovaný výtah a repasovaná okna a dveře.

Výhodou bytu je, že se nachází ve vyhledávané lokalitě, v klidné ulici, blízko na tramvaje a metro a zároveň si můžete byt zrekonstruovat podle vlastních představ. Podlahy v bytě jsou původní parkety, stejně tak i dřevěné dveře. V koupelně je dlažba.

Okolí vyniká množstvím kvalitních restaurací, kaváren i bohatou nabídkou kulturního vyžití nejen na náplavce, ale také na vyšehradě a nebo se můžete projet na kolečkových bruslích po cyklostezce až do Modřan. Téměř u domu se nachází stanice tramvaje Výtoň, odkud se dostanete jednu zastávku na stanici metra Karlovo náměstí.

Podlahová plocha 62 m2, sklepní kóje 2,9 m2.

Rádi vám pomůžeme s financováním zdarma. Pro osobní prohlídku nemovitosti mne kontaktujte na tel: +775 072 784
--------------------------------------------------------------
Newly renovated house to a high standard, with a practical layout of 2+kk in the currently completed Neklanova residence in the historical location of Prague Vyšehrad, a short distance from Náplavka with unlimited potential for reconstruction and within reach of all services.

The layout of this apartment on the 3rd floor offers a living room connected to the kitchen and dining room (15.2 m2), bedroom (22.3 m2), bathroom (4.3 m2), toilet (1.7 m2) and hallway (10 m2) .

The high standard of the house includes a security entrance door, a gas boiler in each apartment, new spinal distribution to the apartment, a new facade of the house, a newly built elevator and refurbished windows and doors.

The advantage of the apartment is that it is located in a sought-after location, in a quiet street, close to trams and the metro, and at the same time you can renovate the apartment according to your own ideas. The floors in the apartment are original parquet, as are the wooden doors. The bathroom has tiles.

The surroundings stand out with a number of quality restaurants, cafes and a rich offer of cultural activities not only on the embankment, but also on Vyšehrad, or you can ride on roller skates along the cycle path to Modřany. The Výtoň tram station is located almost next to the house, from where you can get one stop to the Karlovo náměstí metro station.

Floor area 62 m2, cellar cubicle 2.9 m2.

We will be happy to help you for free with financing with the mortgage broker. Contact me for a personal inspection of the property + 775 072 784.
Číslo zakázky: 024-NP06240
Město: Praha 2 - Vyšehrad
Ulice: Neklanova
Dispozice: 2+kk
Číslo podlaží v domě: 3
Počet nadzemních podlaží objektu: 5
Celková plocha: 62 m2
Typ nemovitosti: Byty
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost budovy: D
Rok rekonstrukce: 2024
Bezbariérový: Ano
Garáž: Ne
Telekomunikace: Telefon, Internet
Topení: Lokální - plynové
Doprava: Silnice, MHD, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Odpad: Kanalizace
Plyn: Individuální
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta, Supermarket, Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ano

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Martina Jandásková

Jandásková Martina


 
Tel. na makléře:
+420 775 072 784

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?