Prodej bytu 1+kk v osobním vlastnictví, 38 m2, Praha 9 - Třeboradice

Cena na vyžádání v kanceláři | kontakty

Prodej bytu 1+kk, 38 m2, Praha

Velmi pěkný byt 1+kk (38 m2) s hezkou soukromou předzahrádkou (25 m2) v komorním domě na klidném místě v Třeboradicích/Čakovicích.

Byt sestává z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, malé ložnice, koupelny s WC a předsíně. Neocenitelnou součástí bytu je soukromá oplocená předzahrádka, na kterou je přímý přístup z obývacího pokoje.

Dům leží ve velmi klidné lokalitě obklopené přírodou. V městské části Čakovice, jejíž jsou Třeboradice součástí, naleznete veškerou občanskou vybavenost - školy, školky, zdravotnická zařízení, poštu, knihovnu, supermarket Lidl, hypermarket Globus, Alza showroom, koupaliště, a mnoho dalších. V sousedních Letňanech se pak ve velkém Obchodním centru Letňany mohou realizovat milovníci nákupů, ve známém Aquacentru milovníci vody, apod.

Velmi dobré je dopravní spojení. Autem budete za chvilku na Dálnici D8, po které dojedete po pár kilometrech do centra Prahy. Nebo je možné jet autobusem MHD, jehož zastávka je kousek od domu, přičemž na stanici metra C - Letňany budete za cca 14 min. A v neposlední řadě je možné využít vlak. Ze zastávky ČD - Čakovice Vás vlak doveze na Hlavní nádraží Praha asi za 23 minut.

Ceny nemovitostí v dlouhodobém horizontu stále rostou. Investice do vlastního bydlení se vyplatí. Hypotéku Vám zdarma pomohou vyřídit naši hypoteční specialisté. Prohlídky nemovitosti začnou v neděli 24.3. V případě více zájemců může být upřednostněna výhodnější nabídka.
Číslo zakázky: 205-NP10045
Město: Praha 9 - Třeboradice
Ulice: Kašeho
Dispozice: 1+kk
Číslo podlaží v domě: 1
Počet nadzemních podlaží objektu: 4
Celková plocha: 38 m2
Plocha zahrady: 25 m2
Typ nemovitosti: Byty
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Velmi dobrý
Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost budovy: D
Bezbariérový: Ano
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Radek Karnold

Karnold Radek


 
Tel. na makléře:
+420 603 755 700

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?