Prodej bytu 3+1 v osobním vlastnictví, 60 m2, Slaný

2 500 000 czk / za nemovitost

Prodej bytu 3+1, 60 m2, Slaný

Dovolujeme si vám nabídnout investiční příležitost ve formě bytu, dispozičně 3+1, původní stav, téměř 60m2, ve Slaném, část Otruby.

Malá obec Otruby spadá pod Slaný a je vzdálena vozem cca 1,9km po nové silnici. Bonusem je jistě i zastávka MHD ze Slaného. Tato nabídka tedy v sobě snoubí příjemné a tiché bydlení v malé obci, s možností vycházek do přírody (případně je možné vyrazit po cyklostezce třeba až do Loun), v bezprostřední blízkosti Slaného.

Benefitem je jistě i levné bydlení. Ze stálých poplatků je zde fond oprav (2.006,-Kč) a dále jen zálohy na vodné/stočné a elektřinu.

Jako další benefit od majitele vám můžeme nabídnout kompletní rekonstrukci za velice příznivou cenu. Kalkulovaný rozsah prací se týká nových rozvodů vody, odpadů a elektřiny, dále okna, dveře, vytápění řešíme samostatným elektrickým kotlem. V koupelně, kuchyni a chodbě je možnost, pro zvýšení komfortu, pořídit podlahové topení, ohřev vody řešíme bojlerem. V případě zájmu jsme schopni vám naistalovat i vámi dodanou kuchyňskou linku. Vzhledem k tomu, že zde již několik bytů bylo rekonstruováno, příslušný rozpočet je možné konkrétně předložit. Ukázka realizace, s přípravou stěn podle zájemce, je ve videoprezentaci, která samozřejmě, v tuto chvíli neodpovídá realitě.

Nižší nabídková cena je dána situací, že v bytě je starší nájemník, který je zde větší část svého života. Neradi bychom „starý strom přesazovali“. Nicméně, nájemník je se situací plně obeznámen a v případě pořízení nemovitosti pro vlastní bydlení nového majitele, se samozřejmě přestěhuje do domova seniorů.

Pro další informace kontaktujte makléře.
Číslo zakázky: 023-NP06569
Město: Slaný
Dispozice: 3+1
Číslo podlaží v domě: 2
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 60 m2
Typ nemovitosti: Byty
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Dobrý
Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Odpad: Septik, Jímka
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Zdeněk Beneš

Beneš Zdeněk


 
Tel. na makléře:
+420 725 293 136

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?