Prodej bytu 1+1 v osobním vlastnictví, 36 m2, Ústí nad Labem

1 390 000 czk / za nemovitost
Včetně právního servisu, advokátní úschovy a provize realitní kanceláře.

Prodej bytu 1+1, 36 m2, Ústí nad Labem

Nabízíme k prodeji revitalizovaný byt o dispozici 1+1 ve vyhledávané obci Svádov.

Tento byt po rekonstrukci nabízí výbornou dostupnost do města Ústí nad Labem a je ideální jako výhodná investice nebo bydlení pro jednotlivce či páry.

Byt se nachází ve velmi dobrém stavu a je vybaven kvalitními materiály a moderními spotřebiči, které jsou součástí kuchyňské linky. S celkovou podlahovou plochou 36m² poskytuje dostatek prostoru pro pohodlné bydlení. K dispozici je také sklep o velikosti 2m². Součástí prodeje je i spoluvlastnický podíl na zahradě za domem.

Rekonstrukce byla provedena včetně rozvodů elektřiny (měď), vodovodního a odpadního potrubí, které je provedeno v plastu.
Vytápění je řešeno ústředním topením, jehož zdroj je eletrokotel, který byl zakoupen nový a instalován v listopadu 2022. Vlastní kotel zajišťuje efektivní a pohodlné vytápění v chladnějších měsících a nejste závislý na dálkovém vytápění. Ohřev vody zajišťuje elektrický boiler, byl zakoupen nový a instalován v listopadu 2022. Elektrokotel a boiler je v technické místnosti na mezipatře, která náleží k bytové jednotce. V prostorách samotného bytu není uložena žádná technologie, která by měla rušivý vliv na komfort bydlení.
Přívod vody je z vodovodního řadu. Odpadní vody jsou svedeny do hloubkové kanalizace.

Díky dostupné dopravě v podobě vlaku, dálnice, silnic, MHD a autobusů je snadné se dostat do centra města i okolních obcí.

V blízkosti bytového domu je oblíbená Labská cyklostezka nabízející mnoho sportovního vyžití a zajímavá místa pro rodinný výlet.

K této nabídce máme pro Vás připravenou kompletní dostupnou dokumentaci, kterou Vám rádi představíme ještě před prohlídkou.

Tento startovací byt je skvělou příležitostí pro ty, kteří hledají útulné bydlení v klidné lokalitě s dobrým spojením do města. V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.
Číslo zakázky: 024-NP06287
Město: Ústí nad Labem
Ulice: Vítězná
Dispozice: 1+1
Číslo podlaží v domě: 2
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 36 m2
Typ nemovitosti: Byty
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost budovy: E
Garáž: Ne
Telekomunikace: Internet
Topení: Ústřední - elektrické
Doprava: Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Odpad: Kanalizace
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Sklep: 2
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Virtuální prohlídka

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Jan Richter

Richter Jan


 
Tel. na makléře:
+420 737 822 227

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?