Prodej bytu 2+kk v osobním vlastnictví, 69 m2, Valtice

5 835 830 czk / za nemovitost
včetně provize, právního servisu a DPH 21%

Prodej bytu 2+kk, 69 m2, Valtice

Projekt RESIDENCE BARRIQUE je nadstandardní apartmánový komplex s vlastním vinným sklepem a venkovním bazénem. Skládá se celkem z 22 apartmánů ve třech nadzemních podlažích o dispozicích 1+kk, 1+1, 2+kk a 2+1. Vyznačuje se prémiovou lokalitou v malebném kraji slunce a vína, nabízejícím široké možnosti aktivního odpočinku a situovaný je jen 300 m od barokního zámku v centru města Valtice.
 
Každý apartmán má klimatizaci, vlastní parkovací místo a svou vinnou kóji pro archivaci vína. Některé apartmány nabídnou podkrovní galerii se střešním oknem. Mezi přednosti patří kamerový dohledový systém, zabezpečení apartmánů ovládané přes internet a centrální ohřev TUV. Dále bude obyvatelům residence k dispozici na zahradě bazén 8 x 5 m. V suterénu objektu bude umístěno relaxační wellness centrum s vířivou vanou, finskou saunou a soláriem kde můžete Vy nebo Vaši hosté za poplatek příjemně zrelaxovat po náročném dni.

RESIDENCE BARRIQUE je připravena na klidné vyžití vlastníků jednotek, ale stejně tak dobře může sloužit jako investiční zhodnocení Vašich prostředků.
 
Jednotky budou zkolaudovány jako ubytovací, je tedy možné je využívat komerčně ke krátkodobému ubytování. Zájemcům nabízíme kompletní správu spojenou s komerčním využitím, od rezervačního systému na internetu přes pronájem jednotky až po úklid a údržbu.

Reprezentativní rodinnou vilu postavil v letech 1925–1926 MUDr. Josef Rindl, primář a přednosta chirurgicko-gynekologického a porodnického oddělení „Všeobecné veřejné nemocnice Milosrdných bratří“ ve Valticích. Byl to nadaný chirurg, ovšem pod taktovkou druhé světové války byl jako Žid zbaven možnosti vykonávat svoji praxi a emigroval do Jižní Ameriky. V Bolívii vstoupil do armády a stal se osobním lékařem tehdejšího prezidenta a později i argentinského prezidenta Juana Dominga Peróna (1895–1974) a jeho ženy Evity. Vila po jeho odchodu nezůstala prázdná. Po roce 1955 byla vila přestavěna na dětskou nemocnici a tomuto účelu sloužila až do roku 1990. V restituci byla vila vrácena rodině (Rindl) a přestavěna na hotel. Od podzimu 2008 vlastnila nemovitost rodina Tichých.

Energetická náročnost budovy bude B – velmi úsporná. Dokončení červenec 2023. Cena je uvedena včetně DPH 21%.

Bezproblémové financování hypotečním úvěrem. Pro více informací neváhejte kontaktovat makléře.
Číslo zakázky: 077-NP05694
Město: Valtice
Ulice: P. Bezruče
Dispozice: 2+kk
Číslo podlaží v domě: 3
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 69 m2
Typ nemovitosti: Byty
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: V rekonstrukci
Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost budovy: B
Garáž: Ne
Telekomunikace: Internet
Topení: Ústřední - plynové
Doprava: Vlak, Silnice, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Plyn: Plynovod
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta, Supermarket, Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Michal Stehlík

Stehlík Michal


 
Tel. na makléře:
+420 733 679 940

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?