Prodej chaty / chalupy, 236 m2, Boží Dar

14 990 000 czk / za nemovitost

Prodej chaty, 236 m2, Boží Dar

Nabídka, která se objeví jen výjimečně, ze dvorku rovnou na sjezdovku. V okolí Klínovce a na Božím Daru budete hledat těžko lákavější nabídku v poměru výborná lokalita, přiměřená cena a stav nemovitosti. Prodej chalupy ve staré zástavbě Božího Daru. I tato nemovitost prošla v nedávné době výraznou rekonstrukcí, která však zachovala původní ráz stavby. Na první pohled se dům může zdát jako malá stavba, zejména při pohledu z ulice. Ve skutečnosti budete překvapeni nejen prostorem, ale i využitím doslova každého koutu. Užitná plocha zaznamenaná skenováním jednotlivých místností uvádí 236 m2. Kromě samotné stavby budete mít k dispozici zahradu vhodnou k posezení a grilování. Největší předností je však její umístění. Vyjdete na pláň, doslova z jídelny a ocitnete se mezi dvěma vyhlášenými sportovními středisky. Prostě lyžovačka za domem se zachováním dostatečného soukromí.
Samotný dům se skládá ze 3 nadzemních podlaží, kde v přízemí najdete předsíň, sušárnu na boty, stylovou horskou jizbu využívanou jako společenskou místnost a jídelnu. Dominantou prostoru je krbová vložka, která Vám nejen v chladných zimních měsících krásně doplní centrální plynový kotel. A tento požitek z ohně Vás dokáže uvolnit, zahřát a správně naladit. Nesmím opomenout na prostornou kuchyni pro všechny uživatele chalupy a vstup do kůlny.
Do patra se pak dostanete po dřevěném schodišti. Zde měl majitel své zázemí s pěknou ložnicí a sociálním koutem. Další pokoje byly k dispozici pro hosty penzionu. Umím si však dům představit i pro větší rodinu. Vždy ložnice s odděleným sprchovým koutem a WC. Podívejte se na virtuální prohlídku, kterou jsme připravili nejen pro zájemce z větší vzdálenosti. Sami si projdete nemovitostí a věřím, že následně již vážní zájemci budou toužit po osobní prohlídce, kterou Vám po rezervaci termínu rád umožním. K dispozici je půdorys z Matterportu a stavebně technický posudek pro klienty se záznamem o stavu nemovitosti. Dvě parkovací stání jsou k dispozici za základní poplatek obci a třetí parkovací místo si majitel připlácí za větší sazbu.
Číslo zakázky: 270-NP00231
Město: Boží Dar
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 236 m2
Plocha pozemku: 351 m2
Zastavěná plocha: 114 m2
Typ nemovitosti: Chaty a rekreační objekty
Poloha domu: Řadový
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Dobrý
Garáž: Ne
Voda: Dálkový vodovod
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Občanská vybavenost: Pošta
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Virtuální prohlídka

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Viktor Klein

Klein Viktor


 
Tel. na makléře:
+420 775 556 690

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?