Prodej chaty / chalupy, 62 m2, Kolaje

2 900 000 czk / za nemovitost
Při rychlém jednání možná sleva.

Prodej rodinného domu, 62 m2, Kolaje

Dovoluji si Vám nabídnout útulný rodinný dům 3+kk s prostornou vyhlídkovou terasou z konce 19. století, vhodný jak pro trvalé bydlení, tak pro rodinnou rekreaci.

V obytné části domu se nachází dvě ložnice (13,5 a 12,5 m2), obývací pokoj s kuchyňským koutem (18,3 m2), koupelna se splachovací toaletou, komora, předsíň a veranda. Na tuto část navazuje prostorná garáž s dílnou (27,8 m2) a místnosti pro skladování nebo chov domácích zvířat (27,3 m2). Nad garáží byla vybudována velká terasa s krásným výhledem do krajiny (30 m2). Naproti domu je příjemná letní pergola a další skladovací prostor. Na rovinatý pozemek před domem navazuje prosluněná ovocná zahrada.

Dům je z větší části v původním stavu a vyžaduje rekonstrukci (především vnitřních omítek). Je však ihned obyvatelný. Voda je zavedena z vodovodního řadu, vnitřní rozvody jsou z roku 2008, na pozemku je i funkční studna. Vytápění elektrickými akumulačními kamny, nebo kamny na tuhá paliva. Ohřev teplé vody elektrickým bojlerem nebo lázeňským kotlem. Odpad je sveden do jímky.

Nedaleko se nachází přírodní památka Oškobrh nebo také vyhlášený motorest s vynikající českou kuchyní (Vlkov). Do Poděbrad nebo Městce Králové je to 9 km. Autobusová zastávka s přímým spojen do Prahy je vzdálena 150 m, vlaková cca 2 km v obci Dobšice.

Vytvořte si svůj malý ráj v tomto nádherném kraji ještě toto léto. Volejte ještě dnes.
Číslo zakázky: 205-NP08973
Město: Kolaje
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 62 m2
Plocha pozemku: 574 m2
Zastavěná plocha: 120 m2
Typ nemovitosti: Chaty a rekreační objekty
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Bezbariérový: Ano
Garáž: Ano (27 m2)
Voda: Dálkový vodovod, Rozvod studené a teplé vody, Studna
Odpad: Septik, Jímka
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Terasa: 30
Sklep: 3
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Věra Lukešová

Lukešová Věra


 
Tel. na makléře:
+420 733 433 800

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?