Prodej chaty / chalupy, 450 m2, Kroučová

7 999 990 czk / za nemovitost

Prodej chaty, 450 m2, Kroučová

Moderní a prostorná novostavba o užitné ploše 450 m2 a 6 pokojích ke kterým navíc patři vlastní wellness v suterénu domu, fikto v posledním patře s výhledem na krajinu a venkovním bazén se slanou vodou. Nabízí se tak hned několik způsobu využiti. Bydlení, rekreace a nebo třeba i podnikaní, stačí dum dodělat a můžete ho skvělé pronajímat jak krátkodobé tak dlouhodobě.

Tento dům se rozkládá na 4 podlažích, jedno z toho je podzemní, kde se nachází wellness o užitné ploše 42 m2.
Ostatní 3 nadzemní podlaží Vám nabízí užitnou plochu 402 m2, velké a prostorné pokoje, 3 koupelny, kuchyň a jídelnu zvlášť, obří obývací pokoj o 60 m2 a možnost si udělat vlastní fitko, případně si přidělat další pokoje.

Jedna se ovšem o stavbu, která čeká na nového majitele, který si ji dodělá podle vlastních představ.
Nejedna se pouze o hrubou stavbu, veškeré inženýrské sítě jsou již rozvedené, tím nemyslím pouze elektroinstalaci a rozvody vody, ale i podlahové vytápění, datové rozvody, telefon, alarm, satelitní internet nevyšší rychlosti 5G, venkovní kamerový systém, elektrický kotel Protherm, elektrický boiler Dražice, krb, zakoupena kuchyň a mnoho dalšího. Je zde take příprava na venkovní automatické rolety, vnitřní kamerový systém, rekuperaci a tepelné čerpadlo,
Technická stránka je tedy vyřešena, vám už jen zbývá si finální práce dokončit podle vlastních představ.

Zahradu o 330 m2 bych si troufal říct, že už řešit nemusíte, vše je již hotové a vám zbývá zakoupit dekorace dle vlastního vkusu.
Přelévaný bazén se slanou vodu, podlahové vytápění dlažby kolem bazénu, vytápění trávníku, zavlažovací systém, venkovní sprcha, Wifi po celé zahradě. Veškeré technologie pro chod téhle nadupané zahrady se skrývají v Pool House, kam si navíc můžete schovat i věci pro údržbu zahrady.

Kolem domu je dost místa na parkování i několika aut a navíc je zde na vedlejším pronajatém pozemku od obce postavena dvojgaráž (není v ceně), která se navíc muže ještě rozšířit. Další možnost je si na pozemku udělat další dvě parkovací stání hned vedle vchodu.

Kroučová je malebné místo usazené v historické krajině obklopené hrady a chmelnicemi. Nabízí se i proto možnost komerčního využití.
Pokud ale zvolíte variantu vlastního bydlení, budete si užívat naprostý klid a ticho v této menší obci spíše vesnického charakteru, jednoduchou dopravu do vedlejších větších obci, případně jak jsem jíž zmiňoval, za 30 minut jste na pražském Zličíně, kde by vám opravdu nemělo chybět nic z občanské vybavenosti.

Pokud Vás tato novostavba zaujala, neváhejte mě kontaktovat a podrobnosti probereme osobně.
Číslo zakázky: 262-NP00324
Město: Kroučová
Počet nadzemních podlaží objektu: 4
Celková plocha: 450 m2
Plocha pozemku: 528 m2
Zastavěná plocha: 198 m2
Typ nemovitosti: Chaty a rekreační objekty
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Novostavba
Garáž: Ne
Voda: Zdroj pro celý objekt, Dálkový vodovod, Rozvod studené a teplé vody
Odpad: Kanalizace
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Vladyslav Andel

Andel Vladyslav


 
Tel. na makléře:
+420 773 004 202

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?