Prodej domu, 154 m2, Choťánky

4 950 000 czk / za nemovitost
Cena za rozestavěný dům vč. právních služeb a provize RK.

Prodej rodinného domu, 154 m2, Choťánky

Dovoluji si Vám nabídnout moderní dům v hrubé stavbě 4+kk s částečným podsklepením na pozemku o rozloze 271 m2, nabízející skvělou možnost vlastního bydlení v klidné lokalitě. S použitím kvalitního zdiva Porotherm 44 T Profi a nadstandardní izolace z PUR panelů je zajištěna vysoká odolnost a energetická účinnost. Možnosti dokončení jako pasivní dům nabízí optimální tepelný komfort a úspory v provozních nákladech.

Poloha domu je ideální pro rodinný život - vzdálenost do Poděbrad je pouze cca 3 km, snadná dostupnost na dálnici D11 zajišťuje rychlou komunikaci s Prahou (cca 20 minut jízdy autem). Pro milovníky přírody je v okolí dostatek možností k aktivnímu odpočinku - blízkost cyklostezky lužními lesy podél Labe nabízí možnost procházek a cykloturistiky.

Tato nemovitost představuje skvělou investici do budoucnosti, spojující komfort moderního bydlení s výhodami klidné venkovské lokality a snadnou dostupností do civilizačního centra." Dům je možno financovat hypotékou, kterou Vám rádi vyřídíme. V případě dalších dotazů mne kontaktujte.
Číslo zakázky: 059-NP06541
Město: Choťánky
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 154 m2
Plocha pozemku: 271 m2
Zastavěná plocha: 100 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Ve výstavbě (hrubá stavba)
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Voda: Studna
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Hynek Burda

Burda Hynek


 
Tel. na makléře:
+420 605 271 772

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?