Prodej domu, 230 m2, Krásná

4 399 999 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 230 m2, Krásná

Nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Krásná. Tento pohodlný domov je ideální pro rodiny s dětmi, kteří hledají bezpečné a přátelské prostředí. Dům se nachází v klidné části obce, kde je dostatek zeleně a bezpečných prostor pro dětské hry.

S 6 pokoji a užitnou plochou přes 200m² nabízí tento domov dostatek prostoru pro každého člena rodiny. Velká zahrada s plochou 1831m² poskytuje dětem dostatek prostoru k hrám a zábavě na čerstvém vzduchu. Navíc, díky blízkosti školky, parků a dalších atrakcí pro děti, je toto místo skvělou volbou pro aktivní rodinný život.

Dům je vybaven částečně a umožňuje snadné uspořádání pro pohodlný život s dětmi. Vodou z řádu a kanalizací je zajištěno pohodlné a moderní bydlení pro celou rodinu. Dům je vytápěn novým kotlem na pelety.

Tento patrový dům ve velmi dobrém stavu nabízí ideální kombinaci bezpečnosti, komfortu a prostoru pro rodinný život. Pokud hledáte domov, kde se budou vaše děti cítit jako doma, neváhejte nás kontaktovat a domluvte si prohlídku tohoto skvělého domu pro vaši rodinu. V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Koupi je možné financovat hypotečním úvěrem se kterým rádi pomůžeme.
Číslo zakázky: 251-NP00755
Město: Krásná
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 230 m2
Plocha pozemku: 1831 m2
Zastavěná plocha: 134 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Řadový
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Vladimír Veselý

Veselý Vladimír


 
Tel. na makléře:
+420 774 903 933

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?