Prodej domu, 69 m2, Loučná pod Klínovcem

6 990 000 czk / za nemovitost
Cena zahrnuje veškerý právní servis, odměnu RK a vybavení domu.

Prodej rodinného domu, 69,5 m2, Loučná pod Klínovcem

Ojedinělá nabídka prodeje atypického a samostatně stojícího domu s vlastním pozemkem!

Pokud upřednostňujete soukromí a nechcete být součástí bytového domu s několika jednotkami, je nabídka této nemovitosti určená přímo pro Vás.

Úsporný a moderní dům konceptu Nature Space se nachází v obci Loučná pod Klínovcem, v uzavřeném resortu Ski-village Klínovec, cca 600 m od Ski areálu.

Ve spodní části stavby je umístěná prostorná vyhřívaná garáž o výměře 32,9 m2, kam se Vám pohodlně vejde i veškeré Vaše sportovní vybavení, ať již lyže nebo kola. V patře je obytná a prakticky řešená část – 36,6 m2, která zahrnuje předsíň, chodbu, koupelnu s WC, dvě malé ložnice, šatnu a obývací kuchyň. Z té je vstup na terasu s krásným výhledem na Klínovec s rozhlednou, Fichtelberg a na okolní svahy. Druhá terasa s výstupem na zahradu navazuje na ložnici. Terasy mají dohromady výměru 12 m2, samotná zahrada za domem pak 85 m2 - tyto výměry nejsou započítané do celkové plochy.

Dům je napojený na obecní vodovod a kanalizaci. Vytápění je zajištěno elektrickými přímotopy, ohřev vody je elektrickým ohřívačem se zásobníkem. Samozřejmostí je zabezpečení celého objektu systémem Jablotron, bezpečnostními dveřmi a předokenními roletami.

Krásné prostředí Krušných hor nabízí množství zimních i letních aktivit. V zimě můžete kromě nedalekých sjezdových či běžeckých tras ve Ski areálu Klínovec využít i nedaleké trasy na Božím Daru a Fichtelbergu. V létě určitě stojí za to navštívit Trail Park Klínovec, který nabízí nejdelší traily v Evropě nebo rozsáhlou síť zajímavých turistických tras.

Pro bližší informace a pro prohlídku této atraktivní nemovitosti mě, prosím, kontaktujte emailem nebo telefonicky.
Číslo zakázky: 205-NP09732
Město: Loučná pod Klínovcem
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 69 m2
Plocha pozemku: 287 m2
Zastavěná plocha: 61 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: A
Garáž: Ne
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Jana Gondeková

Gondeková Jana


 
Tel. na makléře:
+420 606 433 370

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?