Prodej domu, 180 m2, Nezamyslice

4 000 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 180 m2, Nezamyslice

Představujeme Vám exkluzivní investiční příležitost v podobě dvoupatrového rodinného domu v Nezamyslicích nad Hanou.
Tento prostorný dům s celkovou zastavěnou plochou 207 m2 nabízí jedinečnou příležitost pro vícegenerační bydlení či investici.
Dům je určen k rekonstrukci, ale je ihned obyvatelný.

Dům je momentálně rozdělen na dvě samostatné bytové jednotky, s možností vybudování dalšího bytu v půdních prostorech.
Výhodou je garáž pro pohodlné parkování a také brána na vlastní pozemek s možností parkování dalších vozidel.

Nemovitost tedy poskytuje možnost vlastního bydlení pro více generací rodiny nebo pronájem bytových jednotek pro stabilní příjmy z pronájmu.
Potenciál je znační díky 12,5 km vzdálenému Amazonu v obce Kojetín.

První patro o dispozici 3+1 je prostorné a dobře uspořádané, ideální pro komfortní rodinný život, ale lze také využít jako prostory pro vaši kancelář či jiné pracovní zázemí. Dům lze tedy využít jako kombinace pro bydlení a pracovních prostorů. Druhé patro o dispozici 4+1 pak může sloužit opět k bydlení či pronájmu.

Dům má prostornou půdu, která čeká na vaše nápady a realizaci. Můžete naplánovat dostavbu či vybudování dalších obytných prostor, nebo samostatné byty pro hosty či pronájem.
V domě jsou několik let zpět dávána nová plastová okna, která zajišťují efektivní izolaci a snižují náklady na vytápění. Nové jsou také rozvody tepla vedené v mědi.

Velká stodola, která je součástí této nemovitosti, přináší spoustu možností. Poskytuje nejenom dostatek úložného prostoru pro všechny vaše potřeby a nářadí, ale také otevírá dveře k různým aktivitám a projektům. Můžete si zde vytvořit dílnu, ateliér, nebo prostor pro zábavu, jako je herní místnost či hobby místnost pro vaše záliby.
Investorům tento prostor nabízí možnost zbudování další bytové jednotky.

A co zahrada? I přes svou velikost je zahrada stále útulným útočištěm klidu a relaxace. S vlastní studnou máte zajištěnou dostatečnou zásobu čisté vody pro zalévání zahrady a další potřeby. Tento venkovní prostor je ideálním místem pro odpočinek, posezení u grilu s rodinou a přáteli nebo pro pěstování vlastní zeleniny a květin. S těmito skvělými možnostmi tento dům nabízí dokonalé spojení komfortního bydlení s venkovským životním stylem.

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejvýhodnější nabídce pro majitele a majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií.
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Uvedené podlahové plochy domů jsou pouze orientační.
Číslo zakázky: 268-NP02354
Město: Nezamyslice
Ulice: 30. dubna
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 180 m2
Plocha pozemku: 490 m2
Zastavěná plocha: 206 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Řadový
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Telekomunikace: Telefon, Internet
Topení: Lokální - plynové, Lokální - tuhá paliva
Doprava: Dálnice, Silnice, Autobus
Voda: Zdroj pro celý objekt, Dálkový vodovod, Studna
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Virtuální prohlídka

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Petr Bartoš

Bartoš Petr


 
Tel. na makléře:
+420 604 789 756

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?