Prodej domu, 170 m2, Prackovice nad Labem

2 990 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 170 m2, Prackovice nad Labem

Hledáte nový domov pro Vaši rodinu? Na okraji obce Litochovice nad Labem bych Vám ráda nabídla rodinný dům s velkou zahradou a přilehlými pozemky.
Jedná se o pravou část dvojdomku, který byl postaven ve třicátých letech minulého století. Dům je dispozičně 4+1 a je částečně podsklepen. V prvním NP vstoupíme do vzdušné haly s proskleným stropem, dále se zde nachází kuchyň, obývací pokoj, ložnice, koupelna a oddělená toaleta. Po schodišti vystoupáme do obytného podkroví, kde jsou další dvě místnosti a menší půdní prostor na uskladnění věcí. Jeden z pokojů má malou terasu směrem do ulice, s výhledem na protější zalesněný svah. V prostorech sklepa najdeme kotelnu se skladem na uhlí, bývalou prádelnu a spíž.
Dům je napojen na vodovodní řád, kanalizaci, elektřinu. Vytápění je řešeno kotlem na tuhá paliva, v obývacím pokoji jsou krbová kamna. Ohřev vody zajišťuje bojler. Okna obytných místností jsou plastová s izolačními dvojskly, stejně tak byly vyměněny vchodové dveře a dveře na terasu. Rozvody vody a elektřiny jsou zde v původním stavu. Dům je určen k rekonstrukci podle Vašich představ.
Po pravé straně domu je postavena garáž zapuštěná do svahu podél silnice.
Zahradní plochy kolem domu mají velkorysých 1658 m2. Prostorná zahrada je v první části svažitá, dále rovinatá se vzrostlými ovocnými stromy a vlašskými ořešáky. K dispozici je zde kůlna pro uložení zahradního náčiní. Přístup do zahrady je také ze zadní strany pozemku prostornou branou.
Součástí prodeje je i soubor pozemků o velikosti 2949 m2 (trvalý travní porost, sad) nacházející se cca 500 metrů od domu. Tyto pozemky jsou přístupné po nezpevněné obecní cestě. Dle územního plánu obce je lze využít k vybudování sadu či jako pastviny.
Pokud Vás nabídka zaujala, ozvěte se mi na telefon nebo email pro více informací a domluvení termínu prohlídky.
Číslo zakázky: 239-NP01270
Město: Prackovice nad Labem
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 170 m2
Plocha pozemku: 1819 m2
Zastavěná plocha: 124 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Řadový
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ano
Odpad: Kanalizace
Balkón: Ano
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Jana Landsperská

Landsperská Jana


 
Tel. na makléře:
+420 773 236 011

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?