Prodej domu, 1000 m2, Praha 10 - Štěrboholy

45 000 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 1000 m2, Praha

Prodáváme rozlehlou nemovitost v Nepravidelné ulici na Praze 10 – Štěrboholy. Dům aktuálně slouží ke komerčním účelům, sídlí zde televizní a filmové studio Holly. Nemovitost má ale velký investiční potenciál a byla by škoda nabízet ji pouze jako komerční objekt.

Snadnou úpravou dispozic a rekonstrukcí lze totiž celý objekt proměnit v soubor tří řadových rodinných domů, z nichž každý bude mít svůj samostatný vchod, zahradu a terasu.

Budova má užitnou plochu přes 1 000 m2 na pozemku o rozloze 1 046 m2, nachází se zde dvě garáže. K domu náleží terasa s venkovním posezením a zahrada.

Na přilehlém pozemku jsou 3 parkovací plochy – jedna před budovou, druhá za budovou a třetí v zadním uzavíratelném traktu objektu. S pomocí šikovného zahradního architekta lze přilehlé prostory proměnit na komunitní prostranství se stromy a zelení, bazénem, dětským koutem, altánem či místem pro grilování.

Celý objekt leží v příjemné rezidenční oblasti rodinných domků. Hned u domu je autobusová zastávka MHD, v okolí veškerá občanská vybavenost, nedaleko nákupní středisko EUROPARK. Na procházky se můžete vydávat k místnímu rybníku Slatina, kolem nějž vedou dvě cyklostezky. Z místa budete mít perfektní napojení na Pražský okruh a dálnici. Výhodou je rychlé spojení do centra města!

V případě zájmu se na mě neváhejte obrátit. Rád zodpovím veškeré vaše dotazy a pozvu vás na prohlídku.
Číslo zakázky: 020-NP08416
Město: Praha 10 - Štěrboholy
Ulice: Nepravidelná
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 1000 m2
Plocha pozemku: 1046 m2
Zastavěná plocha: 453 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Řadový
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Daniel Červ

Červ Daniel


 
Tel. na makléře:
+420 777 124 392

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?