Prodej domu, 179 m2, Štětí

7 690 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 179 m2, Štětí

Představuji vám exkluzivní nabídku historického venkovského stavení, které se nachází na samém okraji chráněné krajinné oblasti Kokořínska Tento jedinečný dům nabízí pohodlí moderního bydlení, aniž by se ztratila jeho původní duše.

Celková užitná plocha 179 m2 je rozprostřena na dvou podlažích a nabízí dostatek prostoru jak pro každodenní život, tak pro hosty. Díky zastavěné ploše 174 m2 a rozlehlé parcele o velikosti 968 m2, se jedná o opravdový ráj pro zahrádkáře a ty, kdo hledají útočiště ve venkovském stylu.

V přízemí se nachází prostorná kuchyň o výměře 25 m2, která je srdcem domova a z níž je přístup do spižírny. Tato spižírna může být po menší úpravě přeměněna na další pokoj, což přidává flexibilitu k dispozičnímu řešení. Vedle kuchyně je umístěn obývací pokoj o velikosti 20 m2, který poskytuje příjemné místo pro odpočinek a společenské chvíle. Dále se zde nachází koupelna s vanou, samostatné WC a kotelna.
V patře domu je situováno několik ložnic, které nabízejí dostatek soukromí a pohodlí. Velký slunný pokoj o rozloze 25 m2, druhý pokoj 20 m2, třetí pokoj 17 m2 a čtvrtý pokoj 13 m2 jsou ideálně rozloženy kolem centrální halové předsíně, která je osvětlena přirozeným světlem. Na půdě stačí dodělat podlahu, a může se z ní tak stát prostor pro další využití.

Umístěný v klidné části malé obce Újezd je ideálním místem pro milovníky přírodních krás a historie. Jeho poloha v CHKO Kokořínsko znamená, že jeho obyvatelé mají neustálý přístup k bezpočtu pěších stezek, cyklotras a míst pro houbaření. Navzdory svému klidnému umístění není dům izolován od civilizace, neboť veškerá občanská vybavenost je dostupná ve městě Štětí, které je vzdáleno pouze 9 km.

Co se týče samotného domu, jeho vybavení a stav jsou na skvělé úrovni. Systém vytápění kombinuje tradiční metody s moderními prvky, včetně kotle na tuhá paliva, krbovými kamny, a funkční kachlové pece. Další možnost vytápění spodní části domu (kuchyň + obývací pokoj) zajištují konvektory tepelného čerpadla zn. Toshiba, což zajišťuje příjemné teploty během celého ročního období. Odpad je sveden do jímky o kapacitě 17 m3. Vodovod je dálkový, a ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Elektřina (230/380) zavedena v celém domě i garáži stojící na pozemku. Střecha je sedlová s betonovými taškami. Izolace foukaná Supafil Loft. Autentické dveře a zárubně byly pečlivě renovovány, aby uchovaly historický charakter domu, zatímco velká špaletová okna zajišťují dostatek světla a výhled do okolní zahrady.
Dalším bonusem je zděná budova (se zavedenou elektřinou) na pozemku, která slouží jako garáž a dílna, což rozšiřuje možnosti využití nemovitosti.

Dům je tak ideální nejen pro trvalé bydlení, ale také jako rekreační objekt nebo pro pronájem těm, kteří touží po odpočinku v krásách přírody. Nabízí ideální kombinaci klidu, soukromí a moderního bydlení, což je místo, kde minulost a současnost splynou, aby poskytly útočiště pro odpočinek, inspiraci a nezapomenutelné okamžiky strávené v srdci přírody.
Číslo zakázky: 024-NP06270
Město: Štětí
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 179 m2
Plocha pozemku: 968 m2
Zastavěná plocha: 174 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: D
Garáž: Ano
Telekomunikace: Internet
Topení: Lokální - tuhá paliva
Doprava: Silnice, Autobus
Voda: Zdroj pro celý objekt, Dálkový vodovod
Odpad: Jímka
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Virtuální prohlídka

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Radek Chloupek

Chloupek Radek


 
Tel. na makléře:
+420 736 442 088

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?