Prodej domu, 252 m2, Tatce

5 790 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 252 m2, Tatce

Exkluzivně nabízíme třípodlažní krajní řadový dům z roku 1983 v Tatcích u Poříčan. Dům 5+1s pozemkem celkem 515 m2 má zastavěnou plochu 102 m2 a je dispozičně členěn do tří podlaží. Přízemí s garáží, chodbou, prádelnou, kotelnou a 2 komorami má užitnou plochu cca 80 m2 a je z něj přímý vstup na přízemní terasu a zahradu. První a druhé patro je obytné s užitnou plochou celkem cca 164 m2. Spodní patro je členěno na chodbu, kuchyni, jídelnu, WC, obývací pokoj a lodžii, horní patro pak nabízí chodbu, koupelnu, WC, velkou ložnici, dva pokoje a 2 lodžie.
Nemovitost je velmi dobře prosvětlena, nabízí dostatek prostoru jak k bydlení tak i pro skladování a volnočasové aktivity.
Dům je standardně vybaven a průběžně udržován v dobrém stavu. Okna plastová, podlahy plovoucí, dveře dřevěné. Bez vlhkosti. Dům je vytápěn elektrickým ústředním topením, díky komínu je možné využít i kotel na tuhá paliva. Ohřev teplé užitkové vody elektrickým boilerem. Dodávka pitné vody z vlastní společné studny pro celý blok řadových domů.
Parkovací stání pro 2-3 auta na dlážděné části vlastního pozemku před domem.
Zadní část pozemku je využita na velkou terasu s pergolou a částečně užitnou, částečně okrasnou zahradu. Velkou výhodou je krajní dispozice řadového domu - lze kolem něj projít na zahradu.
Tento dům je dobrou volbou pro klienty, kteří mají vysoké nároky na prostor k bydlení, chtějí si dopřát radost z pobytu na vlastní zahradě, využijí parkování pro více aut a ocení výbornou dostupnost do Praha (integrovaná doprava) či Kolína. Vlaková zastávka 1400 metrů od domu, nájezd na dálnici D11 u Poříčan je vzdálen 7700 metrů. Obec Tatce poskytuje základní občanskou vybavenost
Pro více informací a sjednání termínu prohlídky kontaktujte makléře .
Číslo zakázky: 059-NP07136
Město: Tatce
Ulice: Oblouková
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 252 m2
Plocha pozemku: 515 m2
Zastavěná plocha: 102 m2
Plocha zahrady: 272 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Řadový
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: E
Garáž: Ne
Topení: Ústřední - tuhá paliva, Ústřední - elektrické
Doprava: Vlak, Silnice, Autobus
Voda: Studna
Odpad: Kanalizace
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Jaroslav Slavotínek

Slavotínek Jaroslav


 
Tel. na makléře:
+420 603 392 335

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?