Prodej domu, 150 m2, Záryby

8 990 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 150 m2, Záryby

Dovolujeme si Vám nabídnout samostatný zděný rodinný dům 7+1 s pozemkem o velikosti 905 m2 a s možností vícegeneračního využití.

Dům byl zkolaudován v roce 2002. Je cihlový s betonovými základy a pálenou střešní krytinou od firmy Bramac. Dům má vlastní garáž a je částečně podsklepen.
Fasáda domu není zateplená, okna jsou dřevěná. Vytápění zajišťuje aktuálně elektrokotel, možné je také zapojení krbu na který je udělána příprava. Co se týče inženýrských sítí, k dispozici je obecní voda, kanalizace a elektřina. Plyn je na hranici pozemku. Dům se plnohodnotně obývá, je tedy plně funkční, nicméně je vhodná částečná rekonstrukce a upravit si jej tak dle svých představ. Nemovitost je možné upravit na dvougenerační bydlení s vlastním vchodem do každé jednotky.
Ve fotogalerii jsou přiložené půdorysy obou pater pro lepší představu jak je rozložení místností.

Na pozemku se dále nachází menší zděný domek s číslem evidenčním katastrálně vedený jako stavba pro rodinnou rekreaci. Aktuálně využívaný jako úložný prostor. Při úpravách by mohl sloužit jako výměnek neboli vejminek. Dále pak hospodářská stavení pro zvířata a další menší stavení rovněž sloužící pro skladovací potřeby.

Průkaz energetické náročnosti není momentálně k dispozici, proto uvádíme třídu G.

V místě se nachází téměř veškerá občanská vybavenost - menší obchod s potravinami, mateřská škola, první stupeň základní školy, lékař, sportovní areál včetně fotbalového a dětského hřiště. Obec není takzvaně průjezdná, neprojíždí tedy zde tisíce aut. Klid na duši můžete čerpat v místních lesích či u řeky, kde je kromě stánku i pěkná písčitá pláž. Záryby jsou díky své poloze, výše uvedeným informacím a i vzhledem k dodržování veškerých tradic místních spolků velmi atraktivním a dobrým místem k životu. Pár minut od domu je řeka Labe. Dům není v zátopové oblasti. Poblíž se rovněž nachází velmi oblíbená jezera Lhota, Konětopy a Ovčáry.

Záryby-Martinov se nacházejí přímo mezi Brandýsem n/L a Kostelcem n/L, kam je to obousměrně cca 5 min. autem. Do obou měst jezdí autobusová linka.
Do Prahy na Černý Most či Letňany je to přibližně 20 min. jízdy autem.

Prohlídkový den se bude konat po předchozí telefonické či emailové domluvě.
Číslo zakázky: 205-NP09671
Město: Záryby
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 150 m2
Plocha pozemku: 905 m2
Zastavěná plocha: 153 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Věra Krulichová

Krulichová Věra


 
Tel. na makléře:
+420 296 240 407

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?