Prodej komerčního objektu, 230 m2, Kostelec nad Černými lesy

27 000 000 czk / za nemovitost

Prodej komerčního prostoru, 331 m2, Kostelec nad Černými lesy

Představujeme vám exkluzivní nabídku prodeje výjimečného multifunkčního objektu v srdci Kostelce nad Černými Lesy, na náměstí Smiřických. Tato nemovitost nabízí unikátní kombinaci prostor pro podnikání, ale i zajímavou příležitost pro investory hledající objekt s potenciálem různorodého využití.

Hlavní budova se vstupem z náměstí, s celkovou užitnou plochou 331 m2, je rozdělena na tři patra. V přízemí najdete útulnou a prosperující kavárnu s kompletním sociálním zázemím a skladem. První patro je je tvořeno pěti kancelářemi, kuchyní s jídelnou, toaletou a koupelnou, které poskytují perfektní pracovní prostředí s veškerým komfortem. V podkroví se nachází velká zasedací místnost, další kancelář, toaleta a technická místnost.

Nemovitost zahrnuje také vedlejší patrový objekt (ateliér) s užitnou plochou 107 m2, který nabízí další prostor pro vaši kreativitu a podnikání. Celková užitná plocha obou budov činí 438 m2. Oba objekty spojuje krásný pozemek s výměrou 924 m2, který nabízí další možnosti pro posezení, relax a odpočinek na čerstvém vzduchu.

Tento historický dům byl před 10 lety kompletně nákladně zrekonstruován. Je napojen na vodovod a kanalizaci. Díky vytápění hlavní budovy tepelným čerpadlem jsou zde nízké provozní náklady.

Ať už hledáte ideální místo pro rozvoj vašeho podnikání, plánujete otevření vlastního hotelu, nebo hledáte prostor, který by sloužil jako sídlo vaší firmy, tento multifunkční objekt nabízí mnoho možností využití. Kontaktujte nás pro více informací a domluvte si prohlídku této výjimečné nemovitosti.
Číslo zakázky: 205-NP09979
Město: Kostelec nad Černými lesy
Ulice: náměstí Smiřických
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 230 m2
Zastavěná plocha: 230 m2
Typ nemovitosti: Komerční objekty
Druh prostor: Jiné
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Voda: Dálkový vodovod
Odpad: Kanalizace
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Jana Karlachová

Karlachová Jana


 
Tel. na makléře:
+420 606 792 574

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?