Prodej komerčního objektu, Starý Kolín

Cena na vyžádání v kanceláři | kontakty

Prodej komerčního prostoru, 6201 m2, Starý Kolín

Nabízím k prodeji komerční areál, dle územního plánu vhodný pro bydlení, výrobu, logistiku nebo služby, který se nachází v obci Starý Kolín v okrese Kolín. Jedná se o objekt bývalé výrobny kysaného zelí a v současnosti zde majitel provozuje malý „Baštecký pivovar„ . Starý Kolín se nachází cca 60 km východně od Prahy s rychlou silniční i železniční dostupností.
V areálu je jedna hlavní budova bývalé zelárny se dvěma podlažími a zastavěnou plochou 895 m2 s přilehlou obytnou a kancelářskou částí (2 podlaží) se zastavěnou plochou 212 m2, dále 2 haly (2 podlaží) se zastavěnou plochou 328 m2 a 382 m2, objekt restaurace s přilehlou zastřešenou terasou (207 m2 a 85 m2), objekt 3 velkých garáží (114 m2) a objekt dílny (49 m2). Do oploceného areálu jsou dva vjezdy vhodné i pro veliká nákladní auta a cca ¾ venkovních ploch je zpevněno dlážděním.
V restauraci je výčep, sklad, kuchyň, 2 pokoje a soc. zázemí. Uvnitř je cca 45 míst a na zastřešené terase cca 80 míst k sezení. V současné době je zde možnost ubytovat cca 20 lidí. Pokud by zájemce projevil zájem, přenechá stávající majitel technologie funkčního pivovaru novému majiteli za dohodnutou cenu.
Za objekty hal jsou dvě nákladové rampy. Objekty jsou v dobrém stavu, cihlové se střechou z hliníkových šablon. Vysoké nosnosti podlah v obou podlažích hal.
Dostatečně silná přípojka elektřiny, plynu a přípojky na městskou vodu a kanalizaci.
Pokud máte zájem o další informace nebo prohlídku, neváhejte mě kontaktovat.
Číslo zakázky: 059-NP06779
Město: Starý Kolín
Ulice: Za poštou
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Typ nemovitosti: Komerční objekty
Druh prostor: Jiné
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Parkování: 30
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Lubomír Fleisig

Fleisig Lubomír


 
Tel. na makléře:
+420 775 137 102

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?