Prodej komerčního prostoru (obchodní), 340 m2, Litoměřice

1 470 000 czk / za nemovitost

Prodej obchodního prostoru, 52.6 m2, Litoměřice

Pokud máte zájem o tento prostor, podejte svoji nabídku. Jsme připraveni o ceně jednat.
Příběh tohoto kadeřnictví se začal psát v roce 1992. Hana a Věra koupily tehdy podíl na domě, který tvořil a stále tvoří prostor o obestavěné ploše 52.6 m2. V těchto prostorách zařídily kadeřnictví a začaly s podnikáním. Mnohé z podnikatelů této doby už dávno vzala voda nebo to vzdali sami. Kadeřnictví Hana a Věra však na tomto místě setrvalo až do dnešních dní. Nabízím vám prostor pro VAŠE nové kadeřnictví. VÁŠ nový prostor, který je viditelný z hlavní ulice. Prostor, který lze jednoduchou úpravou přestavět do podoby, kterou chcete VY.
Jedná se o podíl na domě, který tvoří obestavěný prostor kadeřnictví. Dům spoluvlastní další dva spolumajitelé, kteří své podíly pronajímají. Dohoda mezi spolupodílníky byla a je velmi dobrá. Vždy se všichni dokázali dohodnout na potřebných investicích. Ale zpět ke kadeřnictví. Prostor je nyní rozdělen jednoduchými příčkami tak, jak kadeřnictví vyžaduje. K dispozici je zde vodovodní řád, plyn, elektřina a odpad je sveden do kanalizace. Prostory lze využít jako například kosmetika, nehtové studio nebo v něm provozovat stále kadeřnictví. Ideální je poloha domu v blízkosti zastávky MHD a je v těsném sousedství se sídlištěm Pokratice. Prostory jsou velmi dobře viditelné z hlavní silnice.
Nabízím vám prostor k podnikání dle svého uvážení. Prostor, který si můžete předělat dle svých potřeb. Vzhledem k hygienickým normám na provoz např. kosmetického salonu se vám bude takový prostor hodit. Nemusíte složitě přemýšlet o tom, kudy vést vodu k umyvadlu, kde udělat to či ono, jakou zeď probourat apod. Nabídka je aktivní a já se těším na viděnou při prohlídce.
Číslo zakázky: 239-NP01149
Město: Litoměřice
Ulice: Pokratická
Číslo podlaží v domě: 1
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 340 m2
Plocha pozemku: 340 m2
Zastavěná plocha: 340 m2
Typ nemovitosti: Komerční prostory
Druh prostor: Obchodní
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Parkování: 5
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Aleš Čížek

Čížek Aleš


 
Tel. na makléře:
+420 739 500 522

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?