Prodej malého objektu, 20 m2, Brno

1 350 000 czk / za nemovitost
včetně provize realitní kanceláře, právního a poprodejního servisu

Prodej garáže, 20 m2, Brno

Výjimečná příležitost na prodej garáže v prestižní lokalitě Brna, na Zderadově ulici. Tato garáž se nachází v prvním podzemním podlaží v bytovém domě a nabízí bezpečné a pohodlné parkování, a to nejen pro Vaše vozidlo.

Garážová jednotka má samostatné měření elektřiny což Vám zajistí efektivní správu nákladů a plnou kontrolu nad spotřebou. Dále je zde připravena elektroinstalace pro wallbox s parametry 1F, 230V, 16A, umožňující rychlé a pohodlné nabíjení elektromobilu s maximálním výkonem 3,6 kW/h. Moderní el. vrata od renomovaného výrobce Hormann na dálkové ovládání zajišťují pohodlný přístup a bezpečné uzavření.

Tato garáž však nabízí mnohem více než pouze parkovací místo. Díky svému bezpečnému prostředí s kamerovým systémem a vynikající lokalitě můžete využít garáž i jako bezpečné a suché úložiště pro cenné věci nebo jako pracovní dílnu. Je také ideální jako investice, nabízející stabilní příjem z pronájmu.

Výměry garáže jsou 5,55 x 3,60 m. Rozměry vrat (2,10 m výška, 2,35 m šířka) umožňují pohodlné parkování i pro větší vozidla. Měsíční platby ve výši 645 Kč zahrnují úklid, osvětlení a fond oprav, což zajišťuje bezstarostné užívání této skvělé garáže. Získejte jedinečnou příležitost vlastnit toto praktické a mnohostranně využitelné parkovací místo v srdci Brna!
Číslo zakázky: 077-NP06031
Město: Brno
Ulice: Zderadova
Celková plocha: 20 m2
Zastavěná plocha: 20 m2
Typ nemovitosti: Malé objekty, garáže
Poloha domu: Řadový
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Bezbariérový: Ano
Garáž: Ne
Doprava: Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta, Supermarket, Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ano

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Michal Stehlík

Stehlík Michal


 
Tel. na makléře:
+420 733 679 940

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?