Prodej pozemku, 1039 m2, Beřovice

3 050 000 czk / za nemovitost

Prodej pozemku pro bydlení, 1039 m2, Beřovice

Prodej stavebního pozemku 1039 m2, Bakov - Beřovice, okres Kladno
Nabízím k prodeji stavební pozemek (červeně označený) o výměře 1039 m2 , který se nachází v obci Bakov u Beřovic, v okrese Kladno, nedaleko města Slaný.

Uvedený pozemek je rovinatý a má lichoběžníkový tvar.
Napojení na vodu je plánováno potvrzeným vyjádřením od ČEZU a písemným souhlasem obce Beřovice. Nynější vlastník se k tomuto kroku též zavazuje. Kanalizace v obci není momentálně dostupná, ale vydané povolení pro realizaci ČOV (čistírna odpadních vod) včetně kanalizace pro obec Beřovice, do které patří i Bakov. Realizace se předpokládá v roce 2023/2024. Do té doby by se odpadní voda řešila bezodotkovou jímkou s možností následného připojení pozemku na kanalizaci jako nádrže na dešťovou vodu. V případě zájmu je také možné, že současný vlastník zrealizuje ČOV sám.

Přístup k pozemku je přímo z hlavní komunikace procházející obcí. Bakov je menší obec s výbornou dopravní dostupní do větších obcí a měst. Nejbližší větší město je Slaný s kompletní občanskou vybaveností.

!!!Současný vlastník pozemku nabízí jako výhodu při nákupu kompletní inženýring v hodnotě 200.000 Kč pro výstavbu rodinného domu.
Součástí je také kompletní projektová dokumentace pro stavební povolení za cca 200-250.000 Kč, včetně veškerých potřebných náležitostí (PBŘ, radon, PENB, statika), která bude zájemcům poskytnuta zcela zdarma.!!!

V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat.
Budu se těšit na setkání.
Číslo zakázky: 020-NP08531
Město: Beřovice
Celková plocha: 1039 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Garáž: Ne
Odpad: Čistička odpadních vod pro celý objekt
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Jaroslava Vlková

Vlková Jaroslava


 
Tel. na makléře:
+420 720 758 840

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?