Prodej pozemku, 52481 m2, Chlum u Třeboně

Cena na vyžádání v kanceláři | kontakty

Prodej pozemku pro bydlení, 52481 m2, Chlum u Třeboně

Prodej souboru pozemků (52 481 m2) se dvěma rybníky v obci Lutová na Jindřichohradecku

Zajišťuji prodej souboru pozemků se dvěma rybníky v obci Lutová v okrese Jindřichův Hradec, spadající pod městys Chlum u Třeboně. Zdejší nádherná přírodní lokalita náleží pod CHKO Třeboňsko a je protkána cyklostezkami, turistickými trasami, rybníky a zatopenými pískovnami, které jsou přes léto vhodné ke koupání. Cyklostezka Třeboň-Staňkov vede dokonce podél hlavního pozemku. Jedná se o turisticky velice oblíbenou jihočeskou lokalitu s rybářskou tradicí, jejíž výhodou je i blízkost rakouských hranic. Tato unikátní nabídka je výbornou investiční příležitostí s širokými možnostmi uplatnění – bydlení, turismus, rekreace, hospodářství, chov ryb, rybaření…

Soubor pozemků se skládá z velkého stavebního pozemku s vypracovaným projektem rodinného domu, dvou rybníků a dalších ploch. Možné je ale zde zbudovat cokoliv – například penzion, chatky apod.

1) STAVEBNÍ POZEMEK (5 995 m2) najdete v klidné části obce, navazuje na zástavbu rodinných domů. Celý je nově oplocen a vede k němu zpevněná příjezdová komunikace. Součástí je přípojka el. energie, vody z veřejného vodovodu i veřejné kanalizace, vlastní studna. Pozemek zkrášluje několik vzrostlých stromů a v loňském roce byla dokonce provedena dosadba dalších stromů podél plotu. Pro pozemek je vyprojektován rodinný dům, na který již bylo vydáno stavební povolení, které nabylo právní moci. Výstavba byla započata a hotová je už základová deska. Zastavitelnost pozemku je 1.200m2.

Rodinný patrový dům má dispozici 6+1 a velkou garáž s terasou. Zastavěná plocha činí 198,3 m2 a užitná plocha 159,1 m2. Součástí projektu je návrh zpevněné komunikace na pozemku a jezírka před domem. V případě zájmu vám rád zprostředkuji architektonický návrh a vizualizaci domu.

2) DVA RYBNÍKY
I. Rybník Kopcovatý – plocha cca. 2,5 ha. Rybník byl před několika lety vyčištěn, je pravidelně udržován a zarybněn několika druhy ryb, např.: kapr, štika, amur, candát apod.
II. Rybník „Leimböck“ (nemá oficiální název, dlouhodobý pronájem rybníku) – plocha cca 1,2 ha. Jedná se o nově zbudovaný rybník v roce 2019. Rybník je zarybněn.

3) OSTATNÍ POZEMKY
Navazují na oba rybníky a jejich plocha činí cca 1 ha. Jedná se o nově opravenou přístupovou cestu, trvalý travní porost, les a ostatní plochy.
Číslo zakázky: 085-N08020
Město: Chlum u Třeboně
Celková plocha: 52481 m2
Zastavěná plocha: 198 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Doprava: Silnice
Voda: Zdroj pro celý objekt, Dálkový vodovod
Odpad: Kanalizace
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Tomáš Freiberg

Freiberg Tomáš


 
Tel. na makléře:
+420 736 434 850

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?