Prodej pozemku, 462 m2, Praha 9 - Horní Počernice

Cena na vyžádání v kanceláři | kontakty

Prodej pozemku pro bydlení, 462 m2, Praha

Nabízíme výhradně k prodeji zplanýrovaný, upravený stavební pozemek v Praze - Horních Počernicích k okamžité realizaci výstavby.
Rovinatý pozemek o celkové výměře 462 m 2 se nachází na konci klidné počernické ulice Tikovská, která navazuje na původní vilovou zástavbu novými rodinnými řadovými domy, které nabízejí nadstandardní soukromí díky zajištění rezidenčního vjezdu.
V bezprostřední blízkosti pozemku jsou připravené podmínky k provedení realizace přípojek budoucí stavby.
Dále je vypracována projektová dokumentace s platným stavebním povolením. To umožňuje zahájit práce na dvoupodlažním nepodsklepeném rodinném domě 4+1 se zastavěnou plochou 122,15 m2, užitnou plochou 149,24 m2 a obytnou plochou 106,57 m2 prakticky bez prodlení po nabytí nemovitosti.
Poloha a situace nemovitosti je příjemná také díky navazujícímu pozemku s ochranným pásmem, které neumožní další stavební rozvoj " tzv. přímo za plotem ". Zahrada budoucího domu tak bude pohledově prolongovat do navazující vzrostlé sousední zeleně.
Nabízený pozemek na východním okraji Horních Počernic, kde v několika lokalitách probíhá rychlý stavební bytový rozvoj, je investičně velmi zajímavý a žádaný.
Poloha městské části umožňuje snadnou a rychlou dostupnost hlavního města, i využitím MHD a zároveň nabízí dobré a překvapivě klidné bydlení s veškerou zavedenou občanskou vybaveností.
Velké množství volnočasových sportovních i kulturních aktivit v místě, blízkém okolí nebo ve snadno dostupném centru Prahy.
Číslo zakázky: 218-NP04844
Město: Praha 9 - Horní Počernice
Ulice: Tikovská
Celková plocha: 462 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Garáž: Ne
Voda: Dálkový vodovod
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta, Supermarket, Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Renata Svatá

Svatá Renata


 
Tel. na makléře:
+420 739 500 576

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?