Prodej pozemku, 1537 m2, Příkosice

Cena na vyžádání v kanceláři | kontakty

Prodej pozemku pro bydlení, 1537 m2, Příkosice

Při rychlém jednání je ochoten majitel udělat slevu.

Předmětem prodeje je pozemek o výměře 1537 m², který se nachází v malebné obci Příkosice, jež nabízí unikátní spojení venkovského klidu s možností moderního bydlení.

Pozemek o rozloze 1537 m² vám dá maximální volnost při plánování a stavbě vašeho budoucího domova nebo možnost prodeje dvou parcel o výměře 730 m² a 807m².

Dostupnost inženýrských sítí: Aktuální informace ukazují, že v obci Příkosice bude v blízké budoucnosti k dispozici vodovodní řad s hydranty a rozvody na jednotlivé pozemky. Plánovaný termín dokončení projektu je k datu konce roku 2023, s předpokládanou realizací v dubnu 2024. Tato nová infrastruktura přinese významné výhody pro budoucí vlastníky tohoto pozemku. Je nutné mít na paměti, že v obci není kanalizace, a kupující bude zodpovědný za vybudování vlastní čistírny odpadních vod (ČOV) v souladu s platnými předpisy.

Pozemek je situován v blízkosti vlakové trati Rokycany - Nezvěstice, což může být výhodou pro ty, kteří chtějí využívat veřejnou dopravu.

V obci Příkosice je k dispozici obecní úřad, který zajišťuje veškeré potřebné administrativní záležitosti. Dále se zde nachází mateřská škola, obchod, knihovna, restaurace a koupaliště. Tělovýchovná jednota Čechie nabízí různé sportovní oddíly, včetně fotbalu, florbalu a ledního hokeje, což znamená, že se můžete zapojit do sportovního dění v místním prostředí. Tento pozemek nabízí jedinečnou příležitost pro budoucnost s ohledem na plánovanou infrastrukturní rozvojovou změnu v obci Příkosice.
Číslo zakázky: 003-NP04267
Město: Příkosice
Celková plocha: 1537 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Garáž: Ne
Občanská vybavenost: Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Lenka Davidová

Davidová Lenka


 
Tel. na makléře:
+420 734 527 150

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?